probleme de sanatate

14-04-2010
oana botea
Nu este medic/terapeut
oana botea
buna ziua domnu doctor am si eu o antrebare de 1 an si ceva mia fost rau am avut sintomele unei apendicite si mam dus la spital si acolo mi sa facut ecograf si mi sa zis k am chist ovarian pe partea dreapta ce ami puteti zice e posibil sa fie sichist sa aiba aceleas sintome?si tot timpu can sunt nervoasa agitata ma doare an partea dreata si cate odata si picioru si an timpul actului sexual am probleme durere nu pot face deoarece sunt momente an care nu ami da voie am o retinere an interior si cate odata nu am nici o satisfactie si de la un timp de vreme am dureri mari an timpul actului sexual menstruatia nu am vine la aceeas data si e dereglata sunt tare angrijorata k poate nu pot face copi sau nu pot sa duc o sarcina si as dori sa ami ziceti si mie ce pot face k sunt putin mai tensionata si nu sunt an tara si deasta va antreb si mai am o problema sunt ziua noaptea piciorele mainile gheata pur si simplu cat asi fi de acoperita picioarele zici k sunt scoasa din congelador si dimineata ma trezesc cu gura amara si cate odata vad s la revederei gura plina de sange din ce cauza ce pot avea de la fiere sau ficat ?va rog din tot sufletu dak se poate cat mai repede sa ami dati si mie raspunsu sa asfu si eu ce poate exista cu sanatatea mea ce poate fi va multumesc din tot sufletu
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.