probleme cu penisul

70 comentarii 1 2 3
0
31-08-2012, ora 16:54
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Nu are nimic, e normal, la unii
0
12-09-2012, ora 16:17
Flo3in3l
Nu este medic/terapeut
Flo3in3l
Salut.ma numesc florin, am 18 ani, lungimea penisului circa de 14-15 cm..viata sexuala miam inceputo in urma cu o saptamana, a doua zi dupa ce sa intamplat sub cap a inceput sa se unfle, aquma am capu belit si e unflat pe jumatatia capului..ceas putia sa fac in privinta asta?
0
12-09-2012, ora 18:37
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Mai asteapta si daca nu isi revine intreaba un medic
0
17-09-2012, ora 17:54
etryusxxx
Nu este medic/terapeut
etryusxxx
Salut, ma numesc Petru, am 17 ani. lungimea penisului este de cca 16-17 cm, nu asta e problema, problema e ca, ca multi altii, am niste bubite albe langa ata, si in juru capului penisului. Am gasit denumirea stiintifica, si detalii despre ele.. Am intretinut relatii sexuale cu o fata acum ceva timp, intre timp ne-am certat iar acum am alta prietena. Ea insista sa facem sex oral, dar mie imi e rusine, si nu stiu daca e sigur. Pentru cei care au aceasi problema ca mine, va pot asigura ca bubitele nu se transmit pe cale sexuala.

In legatura cu alta problema, cei care nu isi pot " beli" penisul din cauza pielii de pe capul acestuia, sau cei deranjati de ea, nu insistati sa o desprindeti, daca o veti forta, va vor aparea alte bubite, cam la fel cum am eu. Nu stiu sigur daca e vorba de acelasi tip de bubite etc, si nu sunt sigur daca eu am fortat pielea cand eram mic. O sa va treaca de la sine.
0
17-09-2012, ora 18:11
marianmartuneac
Nu este medic/terapeut
marianmartuneac
Buna ziua, AM 16 ANI, SI am si eu o problema cand sunt intr-un act sexual sau cand ma masturbez ejaculez prea repede...si in stropi putini de ce ?Cum asi putea stopa putin asta...gen 10- 15 minute in plus... nu 2-3 minute cum ejaculez deobicei de la inceperea erectiei.
0
14-11-2012, ora 11:12
Vostro
Nu este medic/terapeut
Vostro
Salut am 19 ani penisul imi este de 14 cm sculat.dar ii prea mic oare ce sa fac sami creasca.am inceput sa masturbez la 14 ani asta nu este o cauza?trebuie de adresat la medic? ajutatima va rog spunetimi ce sa fac?((((((mie rusine sa imblu la fete+la asta si dau drumu ft repede 1 min.prima data iar a doua vrio 15-20 e normal?
0
15-01-2013, ora 20:49
Razvan4
Nu este medic/terapeut
Razvan4
Buna! Am 16 ani si de vreo 6 luni am o problema. Am avut rubeola totul a fost in regula dar dupa ce mia trecut unul am semnalat ca testiculele nu sunt egale. Cel drept este de 3 ori mai mare ca cel stang. Cine ma poate ajuta? mai precizez ca de mai mult timp am pe penis niste bilute mici si albe asemeni cosurilor este ceva grav? referitor la aceste 2 probleme? va rog ajutati-ma! nu am avut niciun contact sexual si ma masturbez des dar nu zilnic.
0
30-05-2013, ora 09:26
Marius981
Nu este medic/terapeut
Marius981
Buna ziua am si eu o intrebare ce trebuie sa fac sa nu mai am penisul arcuit in jos va rog sa imi raspunde-ti cat mai repede multumesc.!
0
19-06-2013, ora 01:41
Ionut.Gabriel
Nu este medic/terapeut
Ionut.Gabriel
Deci am 13 ani nu cred ca ar trebui la varsta mea sa ma preocupe aceste lucruri dar... mie nu imi iese capul penisului este acoperit si oarecum blocat... nu stiu ce sa fac spuneti-mi va rog ca nu stiu ce sa fac.Am vre-o problema?Oare sa trag mai tare?
0
12-07-2013, ora 03:56
georgica1
Nu este medic/terapeut
georgica1
Salutaree all..am si eu o mica problema sa zic asa cu penisul..
aseara am intretinut un contact sexual cu iubita mea.. si penisul era in erectie dupa cateva minute ce l'am introdus in vagin.. poc!!! s-a molosit.. chiar nu stiu ce sa fac, niste sfaturi ar fii super bune de la voi, va multumesc.. multa sanatate..
Adaugă un comentariu / răspuns
70 comentarii 1 2 3

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mărirea penisului - care metode funcționează, conform studiilor?
  • E penisul meu prea mic? Ce înseamnă un penis ok?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •