probleme cu penisul

27-07-2009
costy_228
Nu este medic/terapeut
costy_228
buna sunt costi si am o problema daca ma poate ajuta cineva. Am o prietena cam grasuta si ea a mai avut releti sexuale si e cam larga in vagin si cand fac sex cu ea nu reusesc sa ma dezvirginez. imi puteti da o solutie medicala se poate face dezvirginare la un doctor ginecolog pt ca eu nu as vrea sa merg la alta femeie.
6 comentarii
0
27-07-2009, ora 12:50
susan18
Nu este medic/terapeut
susan18
de la primul contact sexual nu mai esti virgin ! "ata" se poate rupe si fara sa apara o sangerare, asta in cazul in care mesajul tau nu era o gluma, nu ai nevoie de dr. ginecolog.
0
27-07-2009, ora 22:07
costy_228
Nu este medic/terapeut
costy_228
nu este o gluma mesajul si ata nu sa rupt si nu sunt la primul contact sexual
0
06-08-2009, ora 13:33
lupan2maria
Nu este medic/terapeut
lupan2maria
DRAGUL MEU EU SUNT MAROITATA DE3 ANI SI AM RELATII CU SOTUL MEU DE 5 ANI AM FOST PRIMA DIN VIATA LUI SI POT SA ITI SPUN CA NU I SA RUPT " ATA" NICI ACUM DACA ESTI SAUNU VIRGIN NU TINE DE RUPEREA ATEI
0
06-08-2009, ora 13:34
lupan2maria
Nu este medic/terapeut
lupan2maria
A SI INCA CEVA NU FI NERABDATOR SA SE RUPA PT CA PIELEA D DEASUPRA SE TINE IN EA IN ATA SI DACA NU AI MAI AVEAO TIAR ATARNA TOT TIMPU SURPLUSUL DE PIELE
0
06-08-2009, ora 13:37
costy_228
Nu este medic/terapeut
costy_228
iti multumesc pt sfat dar e o problema la mine cand penisul e in erectie maxima el este sugrumat din cauza asta si cand fac sex cu prietena ma doare cumplit si se incinesteste capul penisului din cauza asta
0
19-02-2019, ora 17:10
Frizi_pone
Nu este medic/terapeut
Frizi_pone
Buna ziua de vreo 2 zile am capul si pielea la penis toata crăpată zici cai fiartă si o usoara mancarime in partea de jos intreadevar am tras de ea facand exerciti de lungire dar n-am exagerat se poate trage deacolo sau
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Marirea penisului
  • Faloplastia - interventie chirurgicala pentru marirea penisului
  • Circumcizia la barbati
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  •