probleme cu penisul.

09-04-2010
florin92
Nu este medic/terapeut
florin92
buna ziua.am 18 ani si cred ca am o problema, de la 15 ani am inceput sa ma masturbez uneori mai des si chiar in exces alteori mai rar.in ultimul timp o fac din ce in ce mai rar si vreau sa ma las. in timp ce stau cu prietena mea nu am probleme mi se scoala penisul iar cand am incercat sa fac sex nu se mai scoala.ea este virgina si am dezvirginat-o dar a 2 a oara cand am vrut sa mai fac sex nu mi sa mai sculat insa inainte de asta da de ce se intampla acest lucru.dar nustiu de ce cand vreau sa fac sex sunt si putin stresat poate de asta zic ca mi se intampla.va rog mult ziceti-mi niste pareri.rog medicul sa-mi zica daca am vreo problema
4 comentarii
0
09-04-2010, ora 22:26
florin92
Nu este medic/terapeut
florin92
mentionez ca nu fumez si nu beau decat foarte rar si in cantitati foarte mici
0
19-04-2010, ora 21:02
florin92
Nu este medic/terapeut
florin92
buna ziua.am 18 ani si cred ca am o problema, de la 15 ani am inceput sa ma masturbez uneori mai des si chiar in exces alteori mai rar.in ultimul timp o fac din ce in ce mai rar si vreau sa ma las. in timp ce stau cu prietena mea nu am probleme mi se scoala penisul iar cand am incercat sa fac sex nu se mai scoala.ea este virgina si am dezvirginat-o dar a 2 a oara cand am vrut sa mai fac sex nu mi sa mai sculat insa inainte de asta da de ce se intampla acest lucru.dar nustiu de ce cand vreau sa fac sex sunt si putin stresat poate de asta zic ca mi se intampla.va rog mult ziceti-mi niste pareri.rog medicul sa-mi zica daca am vreo problema.

mentionez ca nu fumez si nu beau decat foarte rar si in cantitati foarte mici
0
31-01-2011, ora 22:13
Bogdan26buc
Nu este medic/terapeut
Bogdan26buc
salutare la toata lumea. Am si eu o intrebare dar nu stiu cum sa o formulez mi-am facut si eu o prietena de acum 3 luni si mereu vrea sa o facem de mai multe ori pe zi si acum cateva zile am observat ca nu vrea sa se mai scoale penisul si nu stiu ce sa fac sunt disperat? Va multumesc si astept raspunsul pe adresa de mail -*


(*modificat de administrator)
0
28-06-2011, ora 11:50
denis19
Nu este medic/terapeut
denis19
salutare la toata lumea. Am si eu o intrebare dar nu stiu cum sa o formulez mi-am facut si eu o prietena de acum 3 luni si mereu vrea sa o facem de mai multe ori pe zi si acum cateva zile am observat ca nu vrea sa se mai scoale penisul si nu stiu ce sa fac sunt disperat? Va multumesc si astept raspunsul pe adresa de mail --*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mituri despre masturbare
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •