Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

probleme cu frenumul

13-07-2009, ora 22:56
Hey
Ma numesc Razvan am 22 de ani si am o problema care sper sa nu fie grava. In timpul actului sexual fortand penisul mi s-a crapat putin frenumul si am sangerat timp de vreo 2 minute . Nu stiu ce sa fac sa merg la medic sau se poate rezolva si altfel. Sper sa ma puteti ajuta. Va multumesc anticipat!
5 comentarii
13-07-2009, ora 23:56
Autor: c.gina35
si sotul meu a patit la fel dupa o pauza de 4 luni de contact sexual ptr ca fusese plecat din localitate dar nu a patit nimic.Pur si simplu s-a trecut fara tratament.Eventual ceva spalaturi cu musetel si o mica pauza....
08-08-2009, ora 15:00
NU ESTE NICI O PROBLEMA,TE-AI DEZVERGINAT MAI GREU.FII FERICIT CA AI O ASEMENEA PARTENERA.!
23-08-2010, ora 19:27
Autor: aLx1989
Salut! Am si eu aceeasi problema ,in timpul actului sexual mi sa fisurat frenumul.
Razvan poti sa imi zici si mie cum ai procedat.ms mult
23-08-2010, ora 22:15
salut alex la mine s-a rezolvat probl prin pauza gen 1 luna si ceva ar fi ok sa faci si tu acelasi lucru daca apoi va reveni problema indicat este sa mergi la un urolog si se rezolva printr-o incizie atata tot la mine nu a mai fost nevoie sper ca nici la tine :) multa bafta in continuare ;)
23-08-2010, ora 22:56
Autor: aLx1989
ok,ms mult de sfat,cred ca merg direct la un urolog,ca o prietena nu se mai tine numai cu flori si mesaje de dragoste.mersi inca odata pentru raspunsul prompt.bafta si tie :)
Adaugă un comentariu / răspuns

14-04-2014, ora 11:10
Erectan 400mg
Fii un barbat fericit! Rezolvati erectia slaba acum cu Erectan 400mg!
Lasa deoparte problemele sexuale si pregateste-te pentru o erectie puternica si de durata. Erectia slaba face parte acum din trecut. Erectan 400mg este secretul care te va ajuta sa o impresionezi: in doar 60 de minute obtii o erectie ferma, de durata, care iti va reinventa relatiile intime si iti vei recastiga increderea in tine. Erectan 400 mg este un supliment apreciat de mii de persoane din toata Europa! Doar din aminoacizi, iti ofera o erectie ferma, de durata si fara efecte adverse. Comanda acum cu 17% reducere!