probleme...probleme...

23-05-2011
rafos
Nu este medic/terapeut
rafos
Buna ziua. Am revenit. Din postul si subiectele anterioare unde am explicat totul pe larg se intelege totul. Ideea este ca dupa tratament 14 zile cu nexium, Gastrofait, Sab simplex si Motilium...sa spunem ca ma sim mai bine...arsurile au disparut in proportie de suta la suta...doar un gust acru persista in gura zilnic..bine ideea este ca am si exagerat putin si am mancat putina telemea si probabil de aceea...in rest e ok. Probleme actuale: de aprox 2 zile simt cum imi vine pe gat un lichid care nu ma arde deloc...dar totusi care miroase urat...dar imi vine aproape pana in gura...ma irita si tusesc continuu.repet..nu ma arde deloc...doar ca am permanent o stare de inecare. Mai am cateva zile si termin tratamentul cu Nexium. Cum procedez in continuare...ce trebuie sa mai iau ca sa stopez acest lichid inofensiv sa imi ajunga pana in gura si sa imi provoace tusea.? P.s: La endiscopie digestiva nu a iesit absolut nimic ( nici un fel de afectiune). Va multumesc
1 comentarii
0
23-05-2011, ora 19:33
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna seara,
iti doresc sanatate MULTA si in continuare.
O seara buna.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici