problema penis

19-11-2012
caompass
Nu este medic/terapeut
caompass
Am o problema cu penisul meu. am pe el niste umflaturi care sunt asemanatoare cosilor dar la intervale variate de timp mi se umfla si cand le storc iese un fel de puroi sau infectie (ceva de culoare alba lichida). Ce este mai rau e ca de fiecare data cand imi apar astfel de umflaturi nu se umfla numai de dimensiunea unui cos ci se umfla cu o parte considerabila din penis, dupa ce imi trec pielea imi ramane in locul respectiv cu o gaura mica asa pe deasupra foarte putin adanca. Nu am motive sa cred ca este vreo boala cu transmitere sexuala deoarece am folosit intodeauna prezervativul, am avut doar un singur contact sexual neprotejat, insa eu aveam deja aceasta problema de ceva vreme cand am avut contactul. Cred ca sunt cam 2 ani de cand am aceasta afectiune. PS aceste umflaturi cu puroi sunt de cele mai multe ori nedureroase, ma dor doar cand le strang mai tare.
1 comentarii
0
10-04-2013, ora 12:07
apokalyptor
Nu este medic/terapeut
apokalyptor
Am si eu aceasi problema cam de 3 ani. Ai aflat ce este? Te rog sa imi spui si mie, multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici