problema majora...pete rosii pe penis

09-03-2011
anonim2011
Nu este medic/terapeut
anonim2011
buna dimineata !ma numesc Paul Adrian si am o problema cu care ma "bat" de vreo 2 ani de zile! mi-a aparut pe capul penisului niste pete rosii care la inceput evident le-am ignorat, , , , dupa cateva luni am mers totusi la un medic dermatolog care mi-a prescris nidoflor unguent si spalaturi cu apa si bicarbonat de sodiu ( din farmacie ), toate bune si frumoase..mi-au disparut petele.dar dupa un timp...au reaparut ! Stiind deja "reteta"...am dat iar cu nidoflor cateva zile.si iar au disparut !
in timp..revenind la aceeasi problema am schimbat doctorul...mi-a luat "lama".si mi-a spus sa iau tinidazol. la fel mi-au disparut..putin mai greu ( cam 2 sapt) dar au disparut ! evident ca nu puteam sa sa ma culc linistit in timp...pt ca iar in timp..dupa 1-2-3 sapt..apare cate o pata...peste 2 zile mai 2...si in 1-2 sapt..."fara numar"...in caz ca nu aplic cu nimic! problema mea este.daca dau cu nidoflor..in 3-4-5 zile...capul este ca nou ! si dupa 1-2 sapt.iar apar !:(((
de ce? ( mentionez ca nu ma doare, nu am scurgeri, nu ustura la urinare doar.."decor insuportabil"..( ahh da...parca petele sunt conturare de un cerculetz alb
ajutor???
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.