problema cu penisul

08-07-2010
romeo38
Nu este medic/terapeut
romeo38
buna ziua! locuiesc in spania si am o problema cu penisul, si anume am obsv ca cand vreau sa urinez si trag pielea in sus se aduna ca si o umflatura iar capul penisului se prezinta foarte mic in comparatie cu ceva timp in urma, iar cand fac sex cu sotia ma ustura penisul, si chiar ea a spus ca datorita strangeri pieli de pe penis cand facem sex simte ca nu intra toata ci doar jumatate!mentionez ca nu am avut contact sexual cu altcineva!am fost la medic si numai in octombrie am consultatie cu urologul! imi este frica ca, pana atunci sa nu se agraveze mai rau si in plus e ca nu mai pot sa fac sex decat asa cum am descris! si inca o problema e ca sotia mea a facut testul papanicolau si sa depistat ca e suspecta de o infectie sau de celule canceroase! are o consultatie saptamana viitoare la alt ginecolog pt rezultatul final! de cand a aflat e deprimata si plange, nu stiu ce sa fac!!!!! ajutati-ma va rog!!!!! ea e speriata mai rau pt ca avem 3 copii, si doar ea lucreaza! eu nu lucrez de 3 ani, si sant depresiv ! nu stiu ce sa fac si la cine sa apelez! va multumesc daca imi dati niste sfaturi oameni buni!!!!!!!!
1 comentarii
0
11-07-2010, ora 16:09
romeo38
Nu este medic/terapeut
romeo38
da!!!!multumesc frumos tuturor care ati raspuns!!! ati fost foarte saritori si buni! va multumesc mult!!!!!!!
la pastele cailor mai intru pe acest site!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.