prima data..

01-09-2007
anmarm
Nu este medic/terapeut
anmarm
eu si cu prietenul meu suntem inca in zona de tatonare si incercam jocurile erotice..problema este ca eu sunt inca virgina..si ultima data am incercat sa ne stimulam reciproc iar el mi-a introdus un deget in vagin..m-a durut nitel dar a f o durere placuta..problema e ca de atunci, adica de acum 3 zile, simt o durere in zona vaginala si o usoara senzatie de arsura ?? nu mi-a curs sange si nu am probleme la urinare..aveti idee despre ce e vorba si cum se poate trata? multumesc
1 comentarii
0
07-12-2007, ora 00:00
parsiva
Nu este medic/terapeut
parsiva
Nu te ingrijora...nu e nimik grav..o mika infectie!este normala pentru ca incearca in felul asta sa te dezvirgineze si e logik sa te simti un pik asa!Daca vrei sa-ti incepi viata sexuala aveti grija cu igiena intima(folositi un gel intim)si la primul contact folositi prezervativul..k nu se stie..si daca esti virgina poti ramane gravida!si daca are sperma pe deget si ti-l introduce in vagin poti ramane..am auzit de cazuri dastea..;) bafta!:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici