preblema cu penisul

24-07-2014
gabriel00116
Nu este medic/terapeut
gabriel00116
buna ziua, am o problema cu penisul, la capul penisului au aparut pe o parte doua pete rosii, nu foarte mari, dupa o perioada au aparut ca si niste cosuri care dupa ce se duce pielea raman rosii doar pe partea dreapta nu este peste tot, nu ma mananca, nu ma doare, nu ma ustura, nici o simptoma, problema e ca nu dispar inca, am incercat creme de aloe, spalari cu bicarbonat, inca nimic, cate o data da impresia ca dispar apoi iara sunt, ciudat, ma gandesc poate si de la schimbarea climei, prima data cand am venit in italia, si prima data cand am intrat in mare, ma gandesc ca poate ne mai avand contact cu caldura mare sau cu marea poate afecta, sex nu am acut decat cu prietena mea, ea de curand sia facut analizele nu are nimic, nu gasesc raspuns pe internet am tot cautat, bani pentru medic inca nu am, va rog mult sa ma ajutati, multumesc anticipat.
4 comentarii
0
06-01-2015, ora 23:57
cocaconstantin82
Nu este medic/terapeut
cocaconstantin82
de 6 luni am probleme cu capul penisului, e rosu, la fel si pielea preputului, nu am avut act sexual ce trebuie sa fac?am fost la 3 farmacisti si mi-au dat 3 creme(nu le stiu acum ), ma si mananca cu tot tratamentul fac bai seara...
0
12-01-2015, ora 17:03
Popa Alexandru
Nu este medic/terapeut
Popa Alexandru
Posibil sa fie niste iritati sau posibil sa fie un BTS ! Poze pe, privat !
O zi buna
0
03-06-2015, ora 16:51
marioos
Nu este medic/terapeut
marioos
Buna ziua, am 21 de ani si ma doare testiculul drept la atingere. precizez k in momentul kand m-a apucat durerea, am ridicat ceva greu...va rog sa-mi spuneti c-am ce as putea avea..?se poate rezolva? k imi este frica de operatie
Va MULTUMESC!
0
03-06-2015, ora 18:48
del_c
Nu este medic/terapeut
del_c
Mergi la un urolog cat mai repede
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •