pot sa fiu insarcinata si sa am ciclu normal?

15-10-2012
diana90
Nu este medic/terapeut
diana90
Buna. Ma numesc Diana povestea mea incepe la inceputul lunii agust am avut mai multe contacte neprotejate si ca nu a ejaculat in mine pe data de 28 agust mi sa inceput ciclul si a continuat ca de obicei 5 zile, am facut mai multe teste si miau esit negative, pe data de 25 septembrie mi sa inceput iarasi ciclul a durat iarasi ca de obicei 5 zile, dar acum pe data de 13 mi sa intarit sinii si ma dor, ar putea sa fiu insarcinata oare? ca am auzit ca sunt cazuri cind sa fii insarcinata si sa ai ciclu.Ajutatima va rog cu un sfat. apropo nu am alte semne de sarcina decit ca ma dor sinii...
2 comentarii
0
16-10-2012, ora 03:53
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu esti insarcinata, tensiunea la nivelul sanilor este normala la cateva zile dupa ovulatie, eu ma confrunt cu asta de ani de zile.
Daca menstruatia vine normal cantitativ si ca nr de zile, atunci nu esti gravida. Exrem de rar se intampla sa existe sarcina si menstruatie, sunt exceptii la care nu trebuie sa te gandesti prea mult.
0
16-10-2012, ora 09:10
diana90
Nu este medic/terapeut
diana90
multumesc mult pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul