posibila sarcina?

30-03-2014
Gabriellla24
Nu este medic/terapeut
Gabriellla24
Buna ziua ma numesc Gabriela am 24 de ani si am si eu o intrebare daca se poate sa imi raspundeti.Inainte imi venea menstruatia odata la trei luni eram supraponderala am tinut un regim alimentar dupa care mi s-a reglat menstruatia o luna vine la 29 o luna la 30 de zile.Ultima menstruatie am avut-o pe data de 16 luna aceasta doua zile a fost abundenta menstruatia iar a 3 a zi a facut o pauza si a patra zi a mai curs putin a cincea zi s a oprit si am avut contact sexual cu sotul nu ne am protejat deloc ejacularea avand loc inauntru este posibil sa fi ramas insarcinata pentru ca de trei zile am o stare de somn de as dormi toata ziua.as vrea sa stiu daca este posibil pentru ca luna trecuta m a tinut 7 zile menstruatia si ma gandesc ca eu sa fiu insarcinata deja si sa nu stiu.si luna aceasta mi a venit prea putin ca niciodata totusi sunt 4 zile si pe mine ma tinea o saptamana.alte simtome nu am decat somnolenta.Astept un raspuns.Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul