posibila sarcina?

06-10-2009
daniela2625
Nu este medic/terapeut
daniela2625
buna ziua...am o nelamurire si va rog dak puteti sa ma ajutati...la mijlocul lunii iulie eu si prietenul meu am incercat sa ne incepem viata sexuala dar am considerat ca nu sunt pregatita..nu a avut loc penetrarea si nici ejaculare nu a fost dar totusi ma tem...am facut 6 teste de sarcina toate dimineata si toate au iesit negative..dar ma tem de o posibila sarcina deoarece ciclul nu a aparut..precizez ca nici inainte nu era regulat iar cu 2 luni inainte imi venise putin dereglat..in dimineatza aceasta mia aparut cva in genul menstruatiei dar mai inchisa la culoare si fara sa am acele dureri dinainte menstruatiei..toate testele au fost facute dupa data de 10 iunie deci dupa mai mult de 3 saptamani de la "contactul sexual"..poate fi vorba de sarcina?va multumesc foarte foarte mult...
1 comentarii
0
12-10-2009, ora 03:01
sandy24
Nu este medic/terapeut
sandy24
Fi linistita ca daca nu a avut loc nici penetrare sau ejaculare este imposibil sa ramai insarcinata!totul se datoreaza unor dereglari hormonale!numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici