posibila ruptura musculara penis ?

22-05-2012
gigi123
Nu este medic/terapeut
gigi123
Am facut marea gresala de a folosi o pompa de vacuum cateva zile... Am fortat... Mi-a aparut o deformatie a tesutului in interiorul penisului vizibila doar cand penisul este in erectie... Deformarea e localizata deasupra capului penisului in interiorul tesutului penian. Nu e dureroasa, nu s-a invinetit nu nimic ( in mai bine de o luna de la incident ) dar parca ar fi un soi de gaura in interiorul penisului de marimea unei boabe de mazare. Are un aspect ca si cand 'materialul' e mai subtire acolo iar sangele ar vrea sa iasa pe acolo... Ca si consistenta pare ca si cand ar fi un zgarci sau o vena ce se retrage in momentul in care penisul nu mai e erect... Tot de atunci nu se mai scoala deloc decat cateva secunde intr-o semierectie... Nici in somn nici cu rugaciuni... Ruptura de tesut nu stiu daca e ca nu simt nicio durere si nici de vena ca n-a iesit niciun pic de sange... Daca este necesara o interventie chirurgicala tesutul erectil se va mai reface vreodata ?
2 comentarii
0
23-05-2012, ora 11:58
dani87
Nu este medic/terapeut
dani87
socrul meu e alcolic si nu ne mai putem intelege deloc cu el va rog sa-mi dati un remediu sa-l pot ajuta ce pot face va multumesc
0
26-05-2012, ora 16:40
gigi123
Nu este medic/terapeut
gigi123
Da' poate imi explici si mie ce legatura are cu subiectul...
" - Cat e ceasul ?
- Joi.

- Ahaaaa cobor la prima... "
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.