posibil sarcina?

10-08-2015
Georgi32
Nu este medic/terapeut
Georgi32
acum trei săptămâni am avut primul contact sexual fiind neprotrjat la 9 zile după menstruatie, prietenul meu a ejacuat intr-un prosop, avand un alt contact la ceva timp!la o saptamana am facut un test de sarcina care a ieşit negativ si un al doilea test după câteva zile cu acelasi rezultat, pot spune ca in perioada asta am avut probleme si la urinare, dureri si usturimi si uneori mancarimi suportabile, am luat medicamente prescrise si am facut bai cu bicarbonat de sodiu şi mi-a trecut, problema este ca luna aceasta in loc de menstruatia am avut scurgeri maronii nu foarte abundente începând pe 7 august si acum simt doar usturimi in afara vaginului !mentionez faptul ca luna aceasta am fost stresata rau din cauza permisului de conducere!Acele scurgeri maronii pot fi din cauza stresului sau as putea fi insarcinata?va rog sa ma ajutati cu un sfat sau o eventuală părere!
2 comentarii
0
13-08-2015, ora 15:48
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesara o vizita la medicul ginecolog si un examen de secretie pentru a depista o posibila infectie.

O zi placuta!
0
13-08-2015, ora 15:53
Georgi32
Nu este medic/terapeut
Georgi32
buna ziua!asta o sa fac!va multumesc frumos si apreciez!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •