posibil sarcina?

21-04-2010
safesex
Nu este medic/terapeut
safesex
am 21 de ani, si dupa ce am facut-o cu prietena de cateva ori cu prezervativul, am decis sa o facem fara.
am practica metoda coitus intreruptus(Daca asa se cheama), insa nu am scos-o chiar cu putin inainte de a ejuacula, ci cu vreo 2 minute inainte, urmand ca ea sa ma masturbeze pana ce termin si eu..
ea oricum nu era in perioada fertila, erau cam 10 zile trecute de cand i-a venit ciclul.

insa am o intrebare mai mult din curiozitate.
in timp ce o faceam, observam scurgeri in interiorul ei destul de abundente, dar care erau de culoare alba, ca laptele, si destul de asemanatoare cu sperma.
de ejucaulat, nu am ejaculat in ea.

deci eu ce sa inteleg? prin combinatia lubrifiantilor nostri sa fi iesit un asa lichid de o asa culoare? sa fie lubrifiantul ei de o asa culoare?
mentionez ca amandoi producem destul de mult lubrifiant, as putea zice ca e oarecum in exces...
va multumesc pt raspuns, oricum urmeaza sa faca si un test de sarcina pentru a fi 100% siguri.
1 comentarii
0
21-04-2010, ora 13:05
Geaninaleabu
Nu este medic/terapeut
Geaninaleabu
da, lubrifianti pot avea aceasta culoare-
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici