posibil sa fiu insarcinata?

28-02-2015
mariaemilia
Nu este medic/terapeut
mariaemilia
buna ziua..va rooog sa ma ajutai cu un raspuns...luna trecuta in jurul date de 12 ianuarie mia venit menstruatia aceasta fiind neregulata.luna aceasta nuu a mai venit...precizez ca am avut contact cu protectie intre ghilimele...dureri premenstruale au fost acum sau diminuat..ciklu insa nuu...un test sarcina am fcut pe 22 febr acesta fiind negativ...ce parere aveti??astept cu interes rasp dvs..va multuuumesccc
6 comentarii
0
28-02-2015, ora 15:14
mariaemilia
Nu este medic/terapeut
mariaemilia
va roog imi puteti da o parere...un sfat.?sunt taree confuza mai am un copil..dar nu am mai trecut prin situatia asta...nu stiu ce sa fc..ce sa cred.
0
01-03-2015, ora 12:55
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Cel mai logic raspuns si cel mai firesc mi se pare acela de a face un consult ginecologic. Trebuie sa va discutati toate problemele dumneavoastra din acest domeniu cu medicul ginecolog.
Cu stima:
dr Petre Muresan
0
01-03-2015, ora 18:24
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ mariaemilia

Mai asteptati cateva zile si mai faceti un test de sarcina. In principiu testul de sarcina pe care deja l-ati facut ar trebui sa fie corect.
Posibil sa fie o mica dereglare hormonala.
0
09-03-2015, ora 23:56
mariaemilia
Nu este medic/terapeut
mariaemilia
va multumesc de raspuns.menstruatia mia venit pe data de 1 martie..acum stau si ma intreb ca mi sa dereglat atat de tare...incat nu mai stiu cand ar trebui sami vina iar_?test nu am mai repetat...iar la ginecolog din pkte momentan nu pot ajunge..deci dca mia venit pe 1 martie ar fii normal sa am menstruatie iar luna asta la sfarsit sau?tinand cont ca in februarie nu am avut deloc.va multumesc!
0
10-03-2015, ora 01:09
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pe 28 martie.
Daca suferiti de menstruatie neregulata, ma contactati si o sa va trimit datele de contact ale unui medic care o sa va dea un tratament naturist cu ceaiuri pentru reglarea hormonala.
0
11-03-2015, ora 12:35
mariaemilia
Nu este medic/terapeut
mariaemilia
multumesc mult clara p...o sa va contactez...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •