polip cervical

27-11-2010
ENEIDA
Nu este medic/terapeut
ENEIDA
am fost diagnosticata cu vulvovaginita si polip cervical.mi sa dat tratament cu ciprinol 1 la 8 ore ketoconazol, tinizol.si niste ovule preparate de dr.a zis sa fc tratamentul si dupa aia sa ma duc dupa 8 zile sa mi ia o lama si papanicolau.dr mi a mai zis ca daca nu se trateaza mi l scoate polipul ma refer.nu m am mai confruntat cu asa ceva.mie foarte frica daca stie cineva cum se coate polipul sa mi zica si mie am auzit ca nu e amre lucru dar poate s a confruntat cineva cu asta multumesc astept un raspuns va rog
2 comentarii
0
17-12-2010, ora 19:55
ENEIDA
Nu este medic/terapeut
ENEIDA
am facut analiza de secretie si testul apanicolau si mi au iesit bine daor c mi a iesit o candida si frotiu de nivel 2 stie cineva ce tre sa aiu?am luat cervucid data trecuta si mia trecut dar ma si ustrua tare inauntru nu mai stiu ce sa aiu dr meu e in concediu i nu pot sta asa in dreptul la candida scrie spori nu stiu ce insemn pe o naliza scrie ca am pe alt a nu n mai stiu e sa cred imi raspund si mie cinev va rog?
0
18-12-2010, ora 09:53
ENEIDA
Nu este medic/terapeut
ENEIDA
am uitat sa precizez ca si pe sotul meu il doare capatul la penis cred ca a racit ca de la un frig zice el ca il doare sper sa se trateze cu niste antibiotice am sa meg la famacie sa intreb pana vine dr meu nu pot sa stau asa
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul