poate fi vorba de sarcina

27-08-2010
myria
Nu este medic/terapeut
myria
am facut sex neprotejat cu prietenul meu pe pe 21 iulie.menstruatia trebuia sa imi vina pe 2 august si mi-a venit.acum...de cateva zile ma doare burta jos si ma simt balonata...credeti k as putea fi insarcinata?dupa menstruatie nu am mai facut deloc sex.multumesc
4 comentarii
0
27-08-2010, ora 14:09
myria
Nu este medic/terapeut
myria
am uitat sa spun k el nu a ejaculat acolo
0
27-08-2010, ora 18:11
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
In mod evident nu este vorba de o sarcina actuala. Doua posiblitati sunt primele care trebuie luate in considerare: un avort spontan sau o inflamatie pelvina. Daca simptomele persista si dupa oprirea snagerarii, o vizita la doctorul dv ar fi indicata.
0
27-08-2010, ora 18:38
myria
Nu este medic/terapeut
myria
multumesc..deci nu am de ce sa imi fac griji..
0
02-08-2021, ora 14:17
Eliza3017
Nu este medic/terapeut
Eliza3017
Bună ziua. Am și eu o întrebare. Am 2 luni de când cu ajutorul pastilelor myosun și sunvert îmi vine la timp. În aceeași zi. Mi-a venit luna trecuta pe 28, dar în prima zi pe 28 Am avut un cerculețe sa zic asa mediu cu o culoare maronie, și lângă cerculeț Am avut o pata de culoare rosu închis. Și m-a ținut 3 zile. Astăzi pe 2 august am observat mucusul gelatinos. Ce ar putea însemna? Am o burta de parca ziceai ca îs insarcinata. Și ma doare spatele. Ar putea fi ciclu peste sarcina? Când as putea face teste de ovulație sau un test de sarcina? Sânii parca îmi dau senzația ca merg după ei în fata. :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •