poate fi sarcina extrauterina???

04-08-2009
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
cu vreo luna in urma eu si cu prietenul meu ne jucam dea sexul erotic.atunci a dat drumu in chiloti era in sorti apoi eu in sorti si chiloti..oare a razbatut sperma pina in vagin la mine? am facut analizele de singe...ud...si gros si parca totul e bine...medicul nu mia zis ca sunt insarcinata.am facut 3 testuri...si au esit negative...

ciclu la moment il am cea mai mare intrebare care ma framinta este ca imi creste burta.. oare de ce? intradevar pot fi insarcinata...mentionez ca am fost la ginecolog si mia zis ca sunt virgina

am tot felul de gerturi..ametelei.dureri de cap...azi a inceput sa ma doara gitul.ce e cu mine? ca sunt gravida ori de la tipu asta cald?cine imi poate zice?
8 comentarii
0
04-08-2009, ora 11:49
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
va rog repede un rsp e urgent !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
please
va rog
0
04-08-2009, ora 21:13
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
nu are cum să fii gravidă
0
05-08-2009, ora 11:39
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
mssssssssssssss moolt de raspuns
0
06-08-2009, ora 11:37
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
hello as mai vrea parerile doctorilor
pls
am mare nevoie :-s
0
07-08-2009, ora 10:26
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
pls am mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nevoie de raspunsuri..makar daca nu stiti concret expunetiva parerile va rog mult ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
0
09-08-2009, ora 13:46
angue
Nu este medic/terapeut
angue
nu vad ce anume iti cauzeaza tie dilema..pentru ca dupa cum spui tu esti virgina si testele pe care le-ai facut au iesit negative.probabil iti creste burta din alt motiv..esti intr-o perioada de dezvoltare...si stareil epe care le ai nu sunt cauzate de o probabila sarcina...nu ai de ce sa iti faci griji!
0
21-08-2009, ora 09:12
nicoletica
Nu este medic/terapeut
nicoletica
plizzzzzzzzzzzzzzz
am mare nevoie
de rsp
tot timpu am greturi
dureri de cap
ameteli
ce mi se intimpla?
0
22-08-2009, ora 02:00
ghjk
Nu este medic/terapeut
ghjk
Ha, ha ha.Cea mai mare prostie auzita vreodata.)))))) Cum sa fii fato bortoasa daca ai avut ciclu, esti virgina si culmea te-ai facut 3 teste si au iesit negative.Daca ai fi gravida in conditiile astea pai ai fi cel mai neobisnuit caz din istorie si din univers.Ai mai vrea tu :p.Hai nu te stresa prea tare si nu da intrebari aiurea.Sau nu da-le ca ma mai rad din cand in cand de unora ca tine.Greturi poti sa ai ca imunitatea ti-i slaba si ameteli la fel.La mine e acelasi lucru...Am frecvent greturi (poate sa fie de la limbrici), si ameteli de la himoglobina joasa, de la caldura.Dar daca am toate astea ce inseamna ca-s gravida sau ce???)))))))
Mdaa.cat traiesc ma uimesc de imaginatia bogata a unora ca tine.Chiar mai facut sa rad pe bune))))))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •