plombe innegrite in scurt timp

12-06-2011
alinablondy
Nu este medic/terapeut
alinablondy
Va multumesc, pentru raspuns si ati avut dreptate.Durerea a disparut, pot sa mananc e ok din punctul acesta de vedere.Dar acum am o alta problema tot la acest canin si la molarul din dreapta sus care a fost obturat si plombat.S-au innegrit plombele care au fost facute in urma cu doua -trei saptamani.Eu lucrez in Italia si nu mai vreau sa merg la un alt stomatolog de aici ca nu sunt buni si costa scump.deoarece am fost o data si mi-au distrus un dinte.asa ca am fost in tara si mi-am tratat cariile acolo, poate sunt eu mai ghinionista..L-am sunat pe doctorul din Romania si i-am spus ce s-a intamplat, mi-a raspuns ca nu e posibil asa ceva ca el lucreaza doar cu produse de calitate si ca nu stie de la ce s-au innegrit.Va rog frumos sa ma ajutati.sunt putin nelinistita...care ar fi solutia???Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul