pete rosii sub ochi cu edem utimamente

24-11-2013
monica7
Nu este medic/terapeut
monica7
cateodata imi ies sub ochi ceva pete rosii ce-mi dau prurit, sunt zgrunturoase, par uscate.acum vreo osaptamana au aparut din nou dupa o ghiftuiala in stil maret.si acum 3 zile aminceput tratamentul cu REMERON pt insomnie.am dormit butuc cu o doza minima de15mg dar dimineata surpriza soc!!nu numai capetele s-au marit pe sub ochii dar au aparut si ceva edeme!am dat fuga la medicul de familie care mi-a dat zirtec (pana seara la prima administrare de 1omg deja roseata a disparut singura dar edemele au ramas!)dupa a doua pastila de zirtec edemele au disparut total.acum continui alte 3 zile zirtec-ul dar cum ramane cu remeron-ul pt insomnie?oare el a provocat accentuarea petelor pana in a iesi edemele??cum pot sa stiu ca e o reactie alergica la remeron??? in fine...remeron m-a facut sa dorm butuc iar petele erau dinainte...poa sa.mi provoace un soc anafilactic???
2 comentarii
0
25-11-2013, ora 10:49
stevens
Nu este medic/terapeut
stevens
Nu e de la medicament, ti-a iesit ghiftuiala pe ochi la propriu, fi mai atenta la alimentatie pe viitor !
0
25-11-2013, ora 11:53
monica7
Nu este medic/terapeut
monica7
woooooooooooooooooooow!!!nu sa cred :(( dar imi place sa mananc!! :( interesant mod de..."digerire"!dar sincer silueta imi permite sa manc mult deci...
cmq merçi de raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.