pete rosii pe sani

01-01-2015
Iulia Pescarus
Nu este medic/terapeut
Iulia Pescarus
Mi/au aparut pe sani, pe stangul indeosebi, pete rosii cu o usoara mancarime dar. ma ingrijoreaza mai mult ca simt o durere surda in interior. Am aplicat crema de galbenele cu propolis si nu vad nici un rezultat. Va rog daca poate cineva sa imi dea un sfat, multumesc anticipat.
3 comentarii
0
09-01-2015, ora 23:51
Popa Alexandru
Nu este medic/terapeut
Popa Alexandru
Buna Seara ! Va rog sa imi trimite-ti o poza pe, privat ! Sa vedem depsre ce este vorba ! O seara placuta !
0
01-07-2015, ora 18:01
Iulia Pescarus
Nu este medic/terapeut
Iulia Pescarus
dupa 6 luni petele de pe un san mi/au disparut, dar... au aparut altele pe corp rotunde cu ceva lichid in mijloc, care ma deranjeaza, am crezut initial ca sunt muscata de ceva insecte dar nu este adevarat deoarece imi ies altele in fiecare zi, in alta parte a corpului, unele trec altele imi apar
0
29-02-2016, ora 07:06
mariana mariana
Nu este medic/terapeut
mariana mariana
BUna dimineata,
am 35 ani, mi -au aparut pe sanul drep niste pete rosii, simt o mancarime in aceea zona, insa nu permanenta, cam de 2 ori pe zi, la nivelul acestui san la varsta de 20 de ani am avut o interventie chirurgicala pentru scoaterea unui fibroadenom care era de marimea unei castane, mancarimea care o resimt nu este in zona cicatricei de la operatie, mai este un aspect faptul ca am ramas dupa perioada de alaptare cu o secretie neagra-verzui de circa 9 ani, am investigat aceasta secretie, medicii spunand ca nu ar fi o problema cu ea.as dori daca puteti sa imi raspundeti ce anume poate fi aceasta iritatie a sanului, as putea sa atasez o fotografie(nu am crezut vreo data ca ajung sa fac asemenea poze:))
va multumesc!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sânilor
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Mastectomia preventivă
  • Cancerul la sân – o amenințare care poate fi prevenită
  • Cum îţi poţi influenţa forma sânilor
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  •