pete rosii pe penis

31-10-2005
ghemulet
Nu este medic/terapeut
ghemulet
va rog sa ma ajutati cu un sfat. am 29 ani si am o mica problema..sper!!! de ceva vreme mi-au aparut pe capul penisului pete rosii..la inceput a fost o singura pata mica rotunda care s-a marit incet si acum au aparut si altele care nu sunt neaparat rotunde...precizez ca nu ma doare nimic si nu ma deranjeaza. Ce pot sa fac?
8 comentarii
0
09-11-2005, ora 00:00
dr. mihaela
Identitate neconfirmată
dr. mihaela
Este posibil sa fi contactat o infectie genitala. Cum nu se pot da diagnostice on-line si nici tratamente, mai bine te duci la un consult de specialitate; chiar daca pe tine nu te doare si nu te deranjeaza, macar sa-ti protejezi partenera!
0
09-11-2005, ora 00:00
ghemulet
Nu este medic/terapeut
ghemulet
Va multumesc pt raspuns. va rog sa imi recomandati un cabinet unde pot merge. Merci
0
09-11-2005, ora 00:00
ghemulet
Nu este medic/terapeut
ghemulet
si am o nelamurire.de unde sa fii contactat o infectie genitala daca nu am facut sex decat cu sotia mea?
0
22-11-2005, ora 00:00
ghemulet
Nu este medic/terapeut
ghemulet
dar aici chiar nu mai raspunde nimeni?
0
24-08-2008, ora 00:00
hatsepsut
Nu este medic/terapeut
hatsepsut
vad ca nu.
0
13-06-2009, ora 18:03
deeaemilia
Nu este medic/terapeut
deeaemilia
buna ziua..am o problema..iubituli meu iau aparut niste pete mici rosi pe capul penisului, el mia spus ca nu il doare nu il mananca.i-au aparut dupa ultimul nostru contact sexual care cred ca a fost un pic fortat sa zicem...deoarece vaginul nu era suficient de lubrifiat...va rog sa ma ajutati cu un raspuns..
0
28-06-2012, ora 09:06
verginiaa
Nu este medic/terapeut
verginiaa
buna ziua..am o problema..iubituli meu iau aparut niste pete mici rosi pe capul penisului, deocamdata nu il mamanca si zice ca nici nu il doare, dar miea imi este frica sa mai am contact sexual cu el, de la ce este posibil sa le fii facut?ar trebui sa mearga la doctor? va multumesc!
0
17-07-2012, ora 20:20
florin02
Nu este medic/terapeut
florin02
hei sunt nou pe acest site si am o problema. de 2-3 luni am in zona testiculelor o pata alba care ma mananca foarte rau ce pare sa se extinda, iar in afara de asta in acea zona imi apar un fel de urme de matreata. ce sa fac ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •