pete rosii pe penis

10-04-2011
dmx93
Nu este medic/terapeut
dmx93
buna, am shi eu o problema shi rog mult sa ma ajutati.mi-au aparut si mie cu ceva timp in urma (7-8 luni) pete rosii pe capul penisului deshi nu am intretinut nici o relatie sexuala, se facea vinat la erectie (capul) aveam minkarimi shi ma ustura, uneori la urinare kiar ma durea, am urmat un tratament, mi sau administrat pastile ( doxycycline shi co-trimoxazole) dimineata la amiaza si seara, shi parka miau trecut. dar aveam uneori senzatia ca mai persista ceea ce 'am vindecat' apoi(4 luni) dupa un act sexual iarashi au aparut, dar nu mi s-a parut grav, le-am lasat shi parka au trecut de l sine, dupa 4-5 zile, shi ita ca in prezent la fel dupa un act sexual la 2 zile au aparut acele pete am minkarimi shi sunt in numar enorm de mare, la baza penisului in tot acest rstimp persistau parca niste punktisoare albe, Spuneti-mi va rog : e vorba de vreo boala, de partenera, shi ce sa fac, ce sa-mi administrez, sa continui cu doxycycline si co-trimoxazole ?, igiena nu se discuta, sau poate sa fac ceva spalaturi, ceva cremuri, nustiu. va multumesc anticipat!!!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.