pete rosii pe capul penisului

18-04-2015
eumarcel
Nu este medic/terapeut
eumarcel
Buna seara, cam de o saptaman mi-au aparut pe capul penisului si penis pete rosii insotite de mancarime..mebtionez ca petele de pe capul penisului s-au mai inrosi.Intrebarea mea este, ce ar putea sa fie, din ce cauza si daca exista un unguent pe care sa il folosesc.
5 comentarii
0
20-04-2015, ora 18:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Poate fi o ciuperca.
Persoana de la care v-ati pricopsit ce are ? A fost la ginecolog ? Si-a facut testul secretiei ?

Ar trebui sa mergeti la medicul de familie si cu trimitere la medicul Dermatolog.

Pina atunci puteti da Search pe Forum "pete rosii pe capul penisului" in caseta cu buton portocaliu dreapta sus. Urmariti postarile dr. dermatolog Mihalache care are numele de user midorin42.
0
20-04-2015, ora 18:44
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Amandoi trebuie sa mergeti la medic si sa faceti tratament.
0
20-04-2015, ora 18:51
eumarcel
Nu este medic/terapeut
eumarcel
Nu am avut contact sexual cu ea :(
0
24-12-2015, ora 06:51
Vaventin
Nu este medic/terapeut
Vaventin
Buna ziua, va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. In urma cu un an si jumatate mam inbolnavit de sculament. Nu amfost la doctor, crezand ca o sa-mi treaca cu tetraciclina, dar nu a fost asa :(. Dupa 6 luni am facut analize si la urina mi sa spus ca am o infectie in corp, doctorul mia dat urinez, am luat acele pastile dar nu am scapat de de infectie, am dureri de cap frecvente, iar noaptea mi se intampla de multe ori sa ma trezesc c cu pinisul in stare de erectie
0
24-12-2015, ora 21:24
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Sa va vada un doctor Urolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.