pete rosii pe capul penisului

26-11-2012
ildoctore
Nu este medic/terapeut
ildoctore
Bună ziua, de ceva vreme mă confrunt cu o mică dilema.în urmă cu aprox 3 sapt am facut un tratament cu antibiotice pt infecţie în gât, tot în acea perioada am întreţinut reletii sexuale neprotejate cu partenera stabilă.ţin sa menţionez că imediat dupa mi-au apărut nişte pete mici, roşii pe capul penisului care se observă mai pronunţat dupa contactul sexual.există posibilitatea sa mă fi ales cu o candida în urmă tratamentului cu antibiotice sau a contactului sexual?cum aş putea trata această problema?am uitat sa vă spun că parteneră a fost la ginecologie si a urmat un tratament cu ovule si 2 pastile care au trebuit luate si de mine..diagnosticul ei nu a fost unul sigur.medicul spunând că poate fi o eventuală răceală sau vreo BTS.vă rog din suflet sa mă ajutaţi deoarece sunt stau foarte bine cu banii sa pot face un consul medical complet. Vă rog din suflet sa mă ajutati.cu deosebit respect MARIAN
1 comentarii
0
26-11-2012, ora 16:40
ildoctore
Nu este medic/terapeut
ildoctore
am uitat sa spun că m-am dat cu advantan crema 1 sapt si triderm dupa ce am văzut că nu trece cu prima.am văzut în alte posturi că ar fi travocurtul bun, însă nu se mai fabrică..de la farmacie mi-a spus că travogen cu lococid =travocort.vă rog sa mă ajutaţi că nu stiu ce sa fac...vă mulţumesc anticipat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.