pete rosi pe penis

21-02-2013
vasile325
Nu este medic/terapeut
vasile325
va rog sa ma ajutati am facut sex cu partenera mea ne protejat si de cateva zile am 5, 6 puncte rosi pe capul penisului, nu ma ustura nu am alte simtome.ce ar putea fi..mie frica sa nu fie ceva grav.
1 comentarii
0
10-04-2015, ora 16:20
sorinel12
Nu este medic/terapeut
sorinel12
Buna ziua dl.doctor.am o problema asemanatoare.prima data am avut in armata cand nu am avut un contact sexual...de rusine nu am fost la medic.inflamatia se manifesta prin mancarimi intense, niste punctuletze/brobanitze rosii multe foarte mici de cca 0, 5mm pe falus si pe langa si care creeau o pelicula alba.dupa ce mi-au trecut a ramas o pata rosie discreta de cca3mm/3mm pe partea stg a falusului.de atunci (9ani)am mai avut asa ceva acum 2 saptamani dupa contact sexual, dupa care am facut dush cam tarziu seara si cand am vazut 2-3 punctuletze si ca ma manca am urmat sfatul unui medic si am dat cu clotrimazol crema.simptomele au trecut in 3-5 zile.dupa aceste zile am facut iar dragoste o zii intreaga :D si dush tarziu si a 2 a zi au aparut mai multe pe falus si pe langa :( dau cu clotrimazol de 7 zile, mancarimea a disparut la fel si punctuletzele dar au ramas pete si mi-e teama sa nu fie permanente :(.ce imi recomandati?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.