pete negre in campul vizual - AJUTOR

17-02-2007
pac007
Nu este medic/terapeut
pac007
Buna ziua, am si eu o intrebare - dak stie cineva despre ce este vorba - la ochiul drept vad doua pete mici negre (ele se vad in campul vizual - si se misca proape sincron cu ochiu) - adik vad imaginea normala + cele 2 pete mici negre care se misca aproape sincron cu ochiul. ASTEPT RASPUNS. MULTUMESC
3 comentarii
0
20-02-2007, ora 00:00
alin&micu
Nu este medic/terapeut
alin&micu
salut paco, eu am la ambi ochi, am fost la doctor si m a controlat cu un aparat electronic, mi-a spus ca cristalul imbatraneste si e normal cu inaintarea in varsta.Nu stiu daca e aceeasi problema dar macar poti avea o idee.Numai bine
0
12-11-2007, ora 00:00
aly32
Nu este medic/terapeut
aly32
Buna ziua, am si eu o intrebare - dak stie cineva despre ce este vorba - la ochiul stang vad doua pete mici negre (ele se vad in campul vizual - si se misca proape sincron cu ochiu) - adik vad imaginea normala + cele 2 pete mici negre care se misca aproape sincron cu ochiul. Mentionez ca am si un astigmatism. ASTEPT RASPUNS. MULTUMESC
0
22-11-2007, ora 00:00
lexxy
Nu este medic/terapeut
lexxy
eu ma aceeasi problema de cateva luni si am si astigmatism miopie, la ochiul stang vad cele doua bile eu le numesc negre ce se plimba odata cu rotirea ochiului, si numai dimineata dupa ce am deschis ochii si nu sunt batrana am 32 de ani, nu stiu ce este dar ma voi duce la oftalmolog si voi afla
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: