perforatie d sept nazal

27-08-2011
liviu66
Nu este medic/terapeut
liviu66
Acum o luna de zile am fost operat de deviatie de sept si cornete cu laser. Dupa operatie m-am simtit din ce in ce mai rau (nu puteam respira, ma simteam infundat si ma durea ochiul stang).Doctorul care m-a operat spunea ca nu am nimic, ma aspira la cateva zile, dar nu a controlat sa vada dava operatia s-a prins si ce am acolo.Dupa 3 trei saptamani i-am cerut sa imi faca o fibroscopie. A vazut ceva acolo, deoarece ma chema la el din ce in ce mai des- in fiecare zi. A spus ca am coji pe care mi le extragea cu o pensa si mai spunea de o fisura.Dupa inca o saptamana mi-a spus brusc ca am perforatie de sept nazal si ca imi trebuie un buton septal din silicon, fara alte lamuriri-inclusiv daca vreau sau nu.As vrea sa imi spuneti de la ce am acum acea fisura si daca se poate inchide cu tratament, fara operatie.Mentionez ca dupa o luna am coji pe care mi le scoate zilnic de sus din nas.Mi-a dat o groaza de medicamente- preparat crema, rhinocort aqua, nasonex, nazomer prop.
Va rog sa ma ajutati, sa-mi spuneti ce sa fac ca sa fie bine.
1 comentarii
0
27-08-2011, ora 19:08
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Sa-l dati in judecata. Banuiesc ca i-ati dat si ceva bani, ca n-o fi facut asa treaba degeaba..nemernicul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.