daca se excita, se simtea bine.. inseamna ca nu mai e virgina nu?

15-11-2011
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
sunt baiat. de curand am facut-o cu o fata virgina
daca i-a intrat tot penisul si se excita, se simtea bine.. inseamna k nu mai e virgina nu?
zic asta pt k nu i-a curs sange.. si era virgina.. pt k am mai incercat de multe ori pana sa facem pasu asta si o durea ingorzitor.. iar acum era fff umeda si a mers...
numai este.. nu?
si acele 'bilute' sa chestii rotunde asa simteam eu cand bagam degetul ce sunt? reprezinta punctul G ?
ca o fata de pe acest forum mi-a zis ca ar putea fi infectie vaginala,..
dar cand o ating acolo,. se excita f tare..
6 comentarii
0
15-11-2011, ora 19:42
adrian2011
Nu este medic/terapeut
adrian2011
acele bilute sunt de fapt, un cap de pirania care te va musca de pu ta.
0
15-11-2011, ora 19:49
andrei2012
Nu este medic/terapeut
andrei2012
:)) ai ma adrian..
sunt la inceput...
si m-a speriat si fata aia kre a zis k are infectie ca nu stiu ce
0
15-11-2011, ora 20:07
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
Nu cred ca e cazul sa te sperii, mai ales daca fata era virgina si ea. Si de unde ai ajuns la ideea ca nu ar trebui sa simti nimic la atingere, ca trebuie sa fie neted? Nu e cazul. Ma rog, in functie de localizare poate intr-adevar sa fie asa zisul punct G, dar cred ca e greu sa ti dai seama. si nu trebuie sa sangereze neaparat chiar daca e virgina.
0
15-11-2011, ora 23:39
Mabel
Nu este medic/terapeut
Mabel
Eu zic ca atunci cand va mai jucati asa, cu tot penisul inauntru - cum zici tu, ar fi foarte bine si chiar indicat sa folosesti un prezervativ. Stii ca se poate face un copil foarte usor. Aveti mare grija. Asta asa, pentru linistea voastra si a parintilor vostri. Si nu in ultimul rand, pentru sanatate!
0
16-11-2011, ora 10:10
ilona67
Nu este medic/terapeut
ilona67
Bilutele alea sau ce-ai simtit tu daca erau fix la intrare pot fi si resturi in care se mai tine himenul, ca doar nu-ti inchipui ca s-a evaporat. Peste un timp o sa aveti curiozitatea sa o faceti pe lumina si asa te lamuresti tu mai bine.
Foarte bun sfatul cu prezervativul.
0
18-11-2011, ora 15:43
RALUCA-IOANA
Nu este medic/terapeut
RALUCA-IOANA
Ilona 67: crezi ca daca se uita pe lumina va vedea?
Sa fim seriosi.Neavand experienta si cunostinte de medicina nu vad cum sa stie ce vede.Si daca erau mai la capat cum Dumnezeu sa vada pana acolo?Daca ati fost la medic si daca sunteti femeie ar fi trebuit sa stiti ca la controlul local se foloseste un instrument pt departarea peretilor vaginali.Nu cred ca are acasa asa ceva ca sa poate vedea.Sa nu dam sfaturi inutile.Joaca cu protectie e f buna si acum si mai tarziu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce este un tuseu vaginal?
  • Ce este secreția vaginală?
  • Excitatia sexuala
  • Ce este uscăciunea vaginală?
  • Secrețiile vaginale
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  • Vulvovaginita și microbiomul: o revizuire a studiilor concentrate asupra tratamentului infecțiilor acute și recurente
  •