pensie de boala gr.3

29-09-2011
lupi69
Nu este medic/terapeut
lupi69
Buna ziua. Sotia mea are 49 de ani, are 14 ani vechime pe cartea de munca si din anul 2008 este diagnosticata cu depresie medie recurenta, are numeroase internari la psihiatrie si este sub tratament neintrerupt din 2008.As dori sa stiu daca vechimea pe cartea de munca este suficienta sau care este minimul de ani de cotizare necesari pentru a obtine pensie de boala de gradul 3. Va multumesc.
3 comentarii
0
29-09-2011, ora 16:53
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
faceti-va cont pe-* si postati acolo intrebarea, acesta este un forum de medicina.

(*modificat de admin)
0
29-09-2011, ora 17:30
lupi69
Nu este medic/terapeut
lupi69
Multumesc frumos, acuma am sa intru pe -*..o zi buna

(*modificat de admin)
0
03-10-2011, ora 14:19
robymat
Nu este medic/terapeut
robymat
Eu cand am fost internata in spital am avut o colega de salon care avea tot depresie si anxietate. Ea a reusit sa se pensioneze in gradul 3, dar a avut numarul de zile de internare si medicale care se cer pentru pensie.
Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul