penis umezit

15-04-2015
cristi_cristi0055
Nu este medic/terapeut
cristi_cristi0055
buna ziua.cand stau cu prietena si ne sarutam am erectie si mi se scurge putin pe chiloti un lichi transparent si penisul se umezeste.mentionez ca doar cand am erectie. si de vreo 1 saptamana si ceva, am putine pete rosii..si seara inainte de culcare simt un fel de arsura in jurul preputului.mentionez ca ma spal zilnic si chiar de mai multe ori pe zi. din ce m-am documentat s-ar putea sa am o candidoza.sper sa nu fie ceva mai grav.astept niste sfaturi.
multumesc anticipat!
6 comentarii
0
15-04-2015, ora 23:55
cristi_cristi0055
Nu este medic/terapeut
cristi_cristi0055
cel mai tare ma ingrijoreaza ca am senzatie de arsura si usturime...deobicei seara si dimineata
0
19-04-2015, ora 17:52
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
O ciuperca. Va zice medicul dermatolog care in urma analizei secretiei uretrale.
Tratati neaparat.
0
19-04-2015, ora 18:49
cristi_cristi0055
Nu este medic/terapeut
cristi_cristi0055
ma gandeam sa incerc cu clotrimazol unguent si cu fluconazol comprimat..asa am auzit ca se poate trata. dar cred ca e mai bine sa apelez la un medic dermatolog
0
19-04-2015, ora 22:57
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Stiam ca Trichomonas da pete. Asa a scris mai demult un medic pe Forum. Poate sa fie ceva combinat si sa aveti nevoie de ceva tratament cu pastile. Nu cunosc. Si doctorul s-ar putea sa va puna sa faceti secretia uretrala sa stabileasca in mod clar diagnosticul. Fluconazolul e doar pt candida.

Daca sunteti virgin si nu ati facut niciodata petting, sa fi luat vreo alta bts, posibil sa fie doar candida.

Dati Search pe Forum "candida dr Mihalache" si verificati topicurile unde a raspuns acest doctor. Uneori a mai dat si reteta.
0
19-04-2015, ora 23:10
cristi_cristi0055
Nu este medic/terapeut
cristi_cristi0055
sincer mi-as fi dori sa fiu virgin la 27 de ani decat sa am vreo boala venerica..asta e problema ca mi-am facut-o cu mana mea...am fost pe la vitrine in germania la fetite..la masaje erotic...la normal m-am protejat..dar la oral nu..e posibil sa fi luat o ciuperca sau candidoza...cam astea is semnele dupa ce am citit pe net.pana la urma nu o sa am ce face si o sa ma duc la medic, desi imi e cam rusine.
faza e ca nu miroase urat lichidul care imi curge si sper sa nu fie ceva mai grav
0
19-04-2015, ora 23:57
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Apasati Modificati profilul dv. caseta verde sus si apoi Mesaje.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •