peeting, ingrijorata

22-08-2010
dama_de_caro
Nu este medic/terapeut
dama_de_caro
am facut petting , se poate ramane insarcinata de la lichidul preejaculator care il avea el pe mana daca mi-a bagat degetu in vagin? nu avuse ejaculare inainte, nu e existat nici ejaculare nici penetrare
3 comentarii
0
24-08-2010, ora 00:26
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu, nu asa se ramane insarcinata.
0
19-08-2015, ora 20:00
Intrebare1234
Nu este medic/terapeut
Intrebare1234
Nici daca se afla in perioada fertila?
0
25-08-2015, ora 01:16
lexa07
Nu este medic/terapeut
lexa07
Daca eu si prietena mea ne-am masturbat reciproc cu finalizare (ea nu s-a atins deloc in zona genitala) fara penetrare, eu inainte i-am introdus degetul in vagin curat bineinteles...e vreo problema pentru ca ii intarzie de 6 zile menstra..precizez ca are peste 35 ani si nu are ciclu regulat...ultimele 3 menstre fiind 30 mai, 25 iunie, 22 iulie si noi ne-am jucat in jurul datei de 3 august si suntem in 24 august nici acum nu i-a venit???...probleme hormonale cumva??
Inca o intrebare, ipotetic sa zicem daca ai sperma pe mainii din greseala si ii introduci degetul in vagin se poate ramane insarcinata?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul