papusa gonflabila

31-08-2009
alexandru_alex
Nu este medic/terapeut
alexandru_alex
Se pot transmite boli prin papusa gonflabila?
29 comentarii
0
31-08-2009, ora 09:50
Dr. Boia Iulia Cristiana
Pediatrie, Bucureşti
Dr. Boia Iulia Cristiana
depinde câţi au mai folosit aceeaşi păpuşă şi cât de bine a fost curăţată
0
31-08-2009, ora 10:32
alexandru_alex
Nu este medic/terapeut
alexandru_alex
a mai fost inca unul si am dat'o cu spirt pe la "pasarica" inainte :)
0
31-08-2009, ora 13:26
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Bineinteles ca se pot transmite boli, folosind in grup sau nu aceasta papusa gonflabila!!Este ca si cum ai folosi prezervativ la comun!!Alcoolul sanitar(spirtul), nu omoara toti virusii, mai ales cei responsabil de hiv sau vdrl!!Mai bine iti gasesti o partenera vie si foloseste prezervativul pt a evita contactarea unor bts-uri!
0
31-08-2009, ora 21:23
alexandru_alex
Nu este medic/terapeut
alexandru_alex
ms de sfaturi
0
31-08-2009, ora 21:26
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Mi se face rau.Alexandru renunta la asemenea practici!
0
31-08-2009, ora 23:44
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nick mie mi s-a facut deja rau, dar ce pot face eu...Offf..
Te pup!
0
01-09-2009, ora 19:40
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
01-09-2009, ora 20:40
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Oare daca-mi cumpar si eu o papusa si o inchiriez cu ora, ma poate acuza cineva de proxenetism?????Ii atasez si o sticla de spirt, sa nu ma lege sanepidu !!:)))
0
01-09-2009, ora 21:11
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Tu chiar crezi ca esti hilar?????????????? Pe mine nu m-ai facut sa rad! :(((((((((((((((((((((((((
0
02-09-2009, ora 20:25
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Nici n-am avut intentia sa te fac sa razi, pe tine cred ca nici o armata de clovni nu te fac sa razi, la cat de mult te vaicaresti! Fii barbat, ce mama.huciului!!!!!!!!
0
02-09-2009, ora 21:01
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hahaha, hihihi, hohoho...uite ca m-ai facut sa rad...sunt destul de barbat, dar cu bun simt, peste CMA...vaicareli??????????????? Ce intelegi tu prin vaicareli? Ce intelege si un "incuiat" cand vede un mango...ii vede ramurile, dar nu deceleaza diferenta dintre tulpina si ramuri, asa si tu...vezi in mine niste "vaicareli", dar nu "uleiul esential" - sufletul...ma rog, cada quien con su mente!...si nici nu m-am vaicarit...
Nu te reprehenzionez si nici nu te judec, doar ti-am expus niste concluzii...Incearca sa vezi si ce se afla dupa peretele unei case inainte sa-ti dai cu parerea in ceea ce priveste designul de interior al acelei case!

Sa-ti traiasca fetita...renunta la anecdotele lipsite de substanta si cu sens negativ, chiar si neclar, pot labiliza o persoana...

Salut, dnule super barbat care nu se vaicareste...


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
03-09-2009, ora 16:35
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Florynelu, ce ai cu Nick domle?Unde ai vazut ca se vaicareste?Ca mie nu mi s-a parut...
0
03-09-2009, ora 17:21
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Are multi pitici la cap...si cand incep aia sa danseze.glumesc, iti place gluma mea Florynel! este la fel de lipsita de finete ca cele ale tale pe care le "plantezi" pe forum mereu!
0
03-09-2009, ora 17:25
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Aoleu, hai ca ai fost tare!!Si ce dansau piticii, hip-hop? ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
03-09-2009, ora 17:28
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Scz, am pus semnul exclamarii, "?".vinovata este mana care scrie ca una bagata la 2.80 V!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
03-09-2009, ora 17:31
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Dansau rockkkkkkkkk...in cazul nostru, piticii danseaza blues si sunt mai linistiti...
Florynele, sa nu te superi pe mine ca nu ti-am spus-o in nume de rau...salutare dnule macho!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
03-09-2009, ora 18:55
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
04-09-2009, ora 20:29
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Mai Nick, daca vrei, iti dau si tie un pitic, cel mai mare si mai dezvoltat, poate inveti ceva de la el, ca stie multe "dansuri"!!! Jackie, cum nu l-ai vazut vaitandu-se mai sus, cand i s-a facut rau auzind de o papusa ganflabila?!?! D-apoi cand o vedea pentru prima data o femeie dezbracata, ce-o sa faca, o sa stea cu SMURD-ul lanaga el? Imi cer scuze ca m-am luat de flebetea dvs, conitza Jackie, dar am avut o saptamana foarte lunga, proasta si grea si nu pot sa mai pup in c.r pe nimeni(in afara de seful meu, fireste). O seara buna tuturor!!
0
04-09-2009, ora 22:43
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cine ti-a spus tie ca prioritatea mea in aceasta viata este sa vad femei dezbracate?????????? Poate prioritatea mea este sa-i ajut pe ceilalti in alte privinte decat cele cu tenta licentioase si sexuale...deci daca-l pupi in anus pe seful tau esti un pupincurist, asa-i?, si ti se mai pare si fireste, mai grav. Pacat de tine...spala-te la gura dupa sa nu mirosi a materii fecaloide!
Esti un nesimtit...Dumnezeu sa te ierte!

P.S. Si eu am avut o saptamana foarte grea si nu mai fac nicio concesie, in niciun caz cu unul ca tine!
AAA, si n-am nevoie de piticii tai, ii am pe ai mei care sunt foarte cizelati si ancorati in realitatea duhovniceasca, nu...


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
05-09-2009, ora 15:21
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Mda, intr-adevar, pline de evlavie si invataturi divine vorbele tale. Uita-te numai ce ai scris! Ma intreb la ce fel de biserica mergi. Ce sa-i faci, mama ipocritilor e mereu gravida!
0
05-09-2009, ora 17:15
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Da, asa este, dar vocabularul pe care l-am abordat a fost doar pt a ma cobora la nivelul tau, in concluzie, te-ai caracterizat pe tine.din acest moment, tu pt mine esti inclus pe lista persoanelor cu care nu mai am ce discuta. Daca vrei vreun sfat, ti-l dau, dar altceva NU...
0
05-09-2009, ora 19:50
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
De cand ipocritii sunt sinceri???? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mai citeste si tu din DEX, din DOOM, din DNA etc. si nu-l mai pupa in fund pe seful tau atat de fireste!

P.S. Ultima parte din a doua fraza "este" tot parte din comportamentul tau... Sal ;)
0
06-09-2009, ora 14:11
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Aoleu, nu se mai termina... ;(
Florynelu, pai daca o luam asa, inseamna ca si eu m-am vaitat un pic mai sus! :D Mie mi se face rau numai cand aud astfel de tampenii si nu ca as fi vazut pe cineva in pielea goala sau mai stiu eu ce..Aia cu gonflabila a fost prea de tot sincer...Oricum nu va mai certati, ca viata este scurta si asa...
Va pup
0
06-09-2009, ora 14:38
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
:)))Pai cine se cearta, Jackie? Nu se cearta nimeni, ma joc numai putin cu mintea aia elevata a lui Nick! L-am vazut eu si prin alte parti facand niste acuzatii grave, fara sa argumenteze, parca ar fi forumul lu.unui membru de familie!Jigneste grosolan, fara sa tina seama de diferenta de varsta, macar. Ce vrei, copil alintat, de bani gata, caruia-i vin toate pe tava. Is curios peste cativa ani, cand o sa trebuiasca sa-si intretina familia din banii castigati de el, daca o sa mai "coboare la nivelul" celor ca mine sau nu!! Dar cine stie, poate punga lu taticu e fara fund si n-o sa trebuiasca sa munceasca sau sa aiba sefi!! Si eu va pup.
0
06-09-2009, ora 15:52
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Jackie, sa stii ca mie chiar imi pare rau ca stau cateodata si ma cert pe forum, sper ca de acum incolo sa evit orice fel de manifestari nevrotice scriptive, asta este, imi cer scuze daca te-a deranjat...scuzele sunt valabile si pt Florinel, cu toate ca stiu ca nu le va accepta!
Si totusi, Florinel are dreptate, mi s-a intamplat sa jignesc cateva persoane foarte rau, n-am scuze...
In ceea ce priveste alintarea, am fost si alintat, dar sa stii Florinele ca de cand m-am nascut in fiecare zi sufar si nici nu-ti imaginezi cat si cum...iar in ceea ce privesc banii, n-ai dreptate deloc, ba chiar am datorii destul de mari...si puteam sa fiu miliardar, dar nu-i nimic, nu mi-am dorit niciodata sa fiu bogat material, ci bogat.Slava Domnului pt toate suferintele si bucuriile, suferintele le-am meritat si le merit, bucuriile - NU!
De muncit, muncesc pe acest forum, dar GRATIS, salariul se traduce in fapte bune si uneori pacate cand ma enervez si ma ia guritza pe dinainte (pacat ca nu poti edita mesajele scrise...)
0
06-09-2009, ora 16:02
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Cand am scris "pt a ma cobora la nivelul tau" m-am referit strict la gradul de ironie, nu altceva! Romedicul nu este forumul meu, cateodata chiar simt nevoia sa-i cer adminului sa-mi stearga contul sa nu mai intru niciodata, dar nu ma lasa inima.

Numai Bine;)
0
06-09-2009, ora 16:38
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Acum chiar m-am vaicarit ;))))))))
0
18-09-2009, ora 08:59
Pickaso
Nu este medic/terapeut
Pickaso
da nick.. u esti prea serios domne :))) tata.. in viata asta trebuie sa mai si razi.. si sa te distrezi.. si unele chesti sa nu le iei in serios... ca u cam cu toti te certzi pe forumu asta..lasa tata ca trec toate.. si la urma urmei.. cu ce ramai ?.. sigur nu cu certurile... :)



Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Pickaso :)
0
18-09-2009, ora 17:13
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Pickaso, care cu toţi? M-am certat şi eu cu căteva persoane care cred că este normal să facă ceea ce fac, şi tu şi alţii spuneţi - cu toţi!!!!!!!!!!!!!!!!

"si la urma urmei.. cu ce ramai ?.. sigur nu cu certurile... :)" Cu ce rămâi, depinde...paradis sau gheenă veşnică.dincolo! Cine rabdă "aici" şi-şi dă silinţa să se comporte ca un creştin normal, se poate bucura "dincolo", cine nu...o să se joace cu altfel de păpuşi gonflabile, dar în Iezerul de foc! Acum aţi înţeles...????

"Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Pickaso :)" - m-ai plagiat, ruşine să-ţi fie :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (uite că acum am fost frivol.)...şi poate şi hilar!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bolile cu transmitere sexuală la vârstnici - o povară pentru sistemele de sănătate
  •