papanicolau

21-01-2011
rodica32
Nu este medic/terapeut
rodica32
am facut si eu un papanicolau si mia iesit de toate, adica cocobacili, coci si candida, am urmat un tratament cu ovule polygynax, flamexin si ofloxin dar degeabanu ma ajutata cu nimika, mancarimea nu mia disparut, parca e mai rau, acum ma si doare in timpul actului sexual, am niste intepaturi, nu mai zic de usturimi si scurgeri vaginale, incolore. ce sa fac ajutatima, ca sunt disperata, cum pot scapa, e posibil sa fac cancer chiar daca papanicolau mia iesit negativ.am auzit de o boala care se chiama vulvodinia, e posibil so am?cum scap de ea, sau e pe viata.nu stiu poate nam luat tratamentul potrivit, ca de la ovulele alea mai rau imi faceau cand le puneam, ajutatima..
3 comentarii
0
22-01-2011, ora 17:07
raluca1987
Nu este medic/terapeut
raluca1987
Recomand o consultaie de urgenta la un medic ginecolog, recoltarea unor secretii vaginale+ col- ex. bact + micologic.
Recomand repetarea testului Babes Papanicolau. Clinica Saha medical va ofera un laborator de anlize medicale dotat cu aparatura ultima generatie, preturile analizelor sunt foarte avantzjoase in plus aveti si o OFERTA: La efectuarea unui test Babes Papanicolau in mediu lichid- o tehnica nou aparuta ce se realizeaza printr-o tehnica de inalta precizie LA NUMAI 65.00 veti beneficia GRATUIT de SCREENINGUL HPV!!!

Aici veti gasi si cei mai buni medici ginecologi.
-*
Nu mai ezitati! TRATATI_VA

(*modificat de administrator)
0
22-01-2011, ora 23:22
rodica32
Nu este medic/terapeut
rodica32
scuze, dar unde este clinica asta?eu sunt din suceava.probabil ca este in bucuresti/
0
24-01-2011, ora 12:37
anghe
Nu este medic/terapeut
anghe
Buna, pana vei ajunge la alte analize incearca crema de galbenele.este un bun antiinflamator si e bun ptr.mincarimi.doar o data pe saptamina folosestel
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.