pO2 valori sub limita

28-06-2014
Roxanicaeu
Nu este medic/terapeut
Roxanicaeu
mi a iesit la urgente o analiza a sangelui adica pO2 Sub limita adica 36 desi min este 83. saturatia este totusi de 100& la aparat. tensiunea bina. medicii de la urgenta zic sa nu imi fac nicio grija dar am citit åe net cateva info si ar nu pot iesi din panica. simt furnivaturi in obraji sau amorteala nici nu stiu si in zona capului desi iau trat cu calciu lactic 2 de 3 ori pe zi plus magneziu si un med recomandat de endocrinolog vagostabyl.amoryeala o simt si in zona gurii. nu mai stiu unfe sa merg sa ma linistesc, toti zic ca nu e boala organica doar pe fond nervos dar de ce persista amortelile?criza initiaæa m a luat cu amorteli puternice in membre si zon capului, urechi, ma simt asa ciudat si nimeni nu imi da o solutie. am mai consultat alt medic si a zis ca nu e pb ca a iesit asa o fi de la panica dar am fost la urente si a doua zi si valoatea nici nu a mai iesit ptr ca zicea ca e sub limitele de incadrare si tot se tipa la mine dr cd i am zis sa imi explice ce si cum.ca ea isi pierde timpul cu mine si eu sunt bine.in ce ume traim oare?
1 comentarii
0
09-07-2018, ora 09:30
Bibi123
Nu este medic/terapeut
Bibi123
Bună ! Ai mai aflat cauza? Că și eu am la fel Po2 scazut.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.