ovulatia

16-02-2009
eu Adi
Nu este medic/terapeut
eu Adi
am fost la nenumarati medici dar fara nici un rezultat, am facut analize teste diverse tratamente pentru ovulatie si nimic.ati putea sa-mi spuneti ce as putea sa mai fac.Mai detaliat am fost la un medic timp e sase luni, luna de luna, dupa ciclu, inainte de ciclu, deci intr-o luna de vreo 3 sau 4 ori ca sa vada daca am ovulatie, mentionez in acest timp faceam tratament pt. ovulatie, dar nimic.ce ar tre bui sa fac?Nu am nici ciclu vine cand vrea sau vine daca i-au medicamente, ex:orgametril.
2 comentarii
0
17-02-2009, ora 13:19
eu Adi
Nu este medic/terapeut
eu Adi
Am lombosciatica si ass dori sa stiu daca pot sa fac acasa ceva exercitii sau gimnastica pt.ca nu pot sa stau asa degeaba, am incercat sa dansez dar dupa o pauza de 3 zile au inceput niste dureri cumplite in zona lombara si in solduri aproape ca nu mai puteam umbla, dar cu o cura de ibuprofen recomandate mi-a trecut.as vrea sa fac gimnastica sau sa merg la o sala de fitness dar mi-este frica.va rog sa-mi recomandati ceva exercitii pe care sa le pot face acasa.
0
17-02-2009, ora 13:39
eu Adi
Nu este medic/terapeut
eu Adi
sunt din Jibou-Salaj
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul