otita bilaterala furunculoasa

06-08-2007
strafarazvan
Nu este medic/terapeut
strafarazvan
As dori un raspuns, am acest diagnostic de 3z lile de 2 nopti nu stiu daca am mai inchis un ochi.De mancat, nu am pofta si oricum nu mai pot mesteca deloc.Am fost la camera de garda la ORL.Mi s-a prescris un tratament ff slab; ciprinol la 8 ore, ketorol, rivanol(instilatii auriculare).mentionez ca ain cazul asta eu am aprox 85 kg si oricum ar fii antibioticul nu isi face efectul ce sa fac?ieri am fost la control si mi-a spus ca o sa fie bine AM RUGAT-O SA-MI SCHIMBE ANTIBIOTICUL NU A VRUT.Maine ma asteapta un examen ff inportant pt cariera mea, in cazul asta ce pot FACE o pot actiona in instanta si chiar la colegiul medicilor.pe dna dr TOMA ANDREEA de la spit COLTEA.Astept raspuns multumesc anticipat. STRAFALOGEA IOAN RAZVAN
3 comentarii
0
23-08-2007, ora 00:00
brad
Identitate neconfirmată
brad
SPER CA EXAMENUL A FOST OK.TRAT A FOST BINE CONDUS ASA CA E F URIT SA-I FACETI RAU CELEI CARE VA AJUTAT.DE CE STIM OARE SA FACEM ASA DE USOR RAUL SI ASA DE GREU BINELE????
0
25-09-2007, ora 00:00
mire
Nu este medic/terapeut
mire
si eu am avut acelasi chin si doc a fost sub orice critica de impertinent.un doc de la ploiesti am folosit augmentin si nu ma ajutat deloc apoi ma trecut pe penicilina si a fost f buna daca nu esti alergic.cauta alt doctor daca nu tia trecut pana acum bafta
0
23-01-2011, ora 00:07
intunecatu
Nu este medic/terapeut
intunecatu
sa ii dea viata lunga si sanatate doamnei doctor ANDREEA TOMA DACA NU ERA EA ERAM MORT misa spus ca ce aveam eu nici in carti nu eam fost celmai grav caz in ultimi 30 ani din spitalu coltea si vine un tembel sa o inproste cu noroi halal oameni eu stiu cit de sufletisata e a fost singura care ma aceptat in noaptea aceia a riscat mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: