operatie pe creier dilema

26-01-2012
adryan87
Nu este medic/terapeut
adryan87
buna seara am si eu o problema cu iubita s-a operat pe creier de revelion in italia padova.din ce stiu a fost o operatie care a costat 15000 euro nu cunosc exact diagnosticul insa doctorii de acolo spun ca operatia reusit insa in prima zi dupa operatie nu se trezea apoi s-a trezit si nu vorbea doar murmura si plangea.a fost supusa la tubulari si a inceput sa vorbeasca recent chiar raspunde la telefon insa problema mare este ca nu mai cunoaste pe nimeni din jurul ei.cand vorbesc cu ea atat eu cat si fratele ei intreaba care iubit eu nu am iubit si respectiv care frate eu nu am frate.m-ar interesa sa stiu daca isi va mai reveni sau va ramane asa si daca isi va reveniin ce masura ar putea?doctorii de acolo spun ca isi va reveni insa daca da m-ar interesa si cat ar putea dura aceasta perioada in care sa nu cunoasca.va multumesc astept un raspuns
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul