dupa operatie de chisturi ovariene, menstruatia intarzie

18-09-2011
corina22
Nu este medic/terapeut
corina22
buna ziua am 22 de ani si in martie anul acesta am fost operata de chisturi edometriozice, a decurs normal menstruatia pana luna trecuta, de antunci nu am mai avut normal trebuia sa am pe 8 9 dar suntem in 18 si tot nimic ! ma doare burta e foarte calda si ma simt obosita, nu mai am pofta de mancare nu stiu ce se intampla cu mine.ce imi recomandati pt ca am facut un tes acum 3 zile si este negativ
4 comentarii
0
18-09-2011, ora 15:08
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
draga mea, dar la control ai mai fost din luna martie???cred ca ar fi cazul sa mergi acum la medicul care te-a operat, el stie cel mai bine ce este acolo si ce indicatii sa-ti dea.simptomatologia ta nu este normala (oboseala, dureri de burta..)asa ca multa sanatate si nu astepta sa primesti indicatii de pe forum.
0
18-09-2011, ora 16:36
corina22
Nu este medic/terapeut
corina22
sigur ca am fost pana in luna mai si dupa asta am vazut-o de doctora la tv era sa o omoare pe cineva pe masa de operatie din cauza unei greseli.orcum maine ma duc la doctor dar nu stiu daca e cineva bunicel aici in slobozia in asa ceva sincer imi este si firca sa ma las pe mana oricui!
0
18-09-2011, ora 18:20
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
Corina ai mare grija, problemele genitale in ziua de azi sunt tot mai frecvente.nu am cunostiinta de medici in Slobozia, nu stiu ce sfat sa -ti dau.ca sa vi in Bucuresti este destul de costisitor, dar va trebui sa mergi la medic si sa ai toata documentatia la tine, daca mergi la un altul.iti doresc multa sanatate si ai mare grija...
0
18-09-2011, ora 21:18
corina22
Nu este medic/terapeut
corina22
pai asta este ca eu am fost operata in bucuresti cu o doctora recomandata de un alt doctor oricum maine ma duc la un cabinet particular aici sa vad ce bombe mai zic ca am mai patit-o.ms mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  • Chisturile ovariene - important de știut
  •