operatie by-pass cu succes

29-06-2011
STANCU DIANA
Nu este medic/terapeut
STANCU DIANA
Buna ziua,
Sunt din Slatina, Jud olt si vreau sa transmit prin intermediul acestu site multe multumiri domnului dr GHEORGHE de la Spitalul Militar
pentru toate persoanele care doresc sa afle unde se poate face operatie cu succes, doresc sa va informeez ca Spitalul Militar se numara printre spitalele bune.O echipa foarte buna de medici, pe care o recomand, este echipa formata din dl Doctor GHEORGHE LUCIAN, Dl.Doctor MUSTATA, D.na Doctor Teodorescu.
Acum aproximativ un an de zile mama mea a fost operata de acest complet de medici si pot spune ca suntem foarte multumiti.Sincer nici acum nu stiu cum as putea sa le multumesc pentru tot ce au facut.
Sa le dea D-zeu multa sanatate si putere pt a putea ajuta in continuare si alte persoane.
6 comentarii
0
17-08-2011, ora 16:18
cristina65
Nu este medic/terapeut
cristina65
Intradevar este unul din cei mai buni si corecti chirurgi cardiaci din Romania, in urma cu 1 an si ceva l-a operat si pe unchiul meu, care desii nu avea asa multe sanse de reusita, insa Dr Gheorge Lucian cu ajutorul lui dumnezeu l-a salvat, putand sa mearga la numai cateva zile de la operatie. Si eu vreau sa-i multumesc pe aceasta cale si il recomand cu toata increderea !!!
0
23-11-2011, ora 11:10
mirela_si
Nu este medic/terapeut
mirela_si
Absolut adevarat!!! Dr. Gheorghe Lucian este cu adevarat un chirurg de exceptie. Tatal meu a fost operat de echipa d-lui si se simte foarte bine. Au facut minuni. Dr. Lucian Gheorghe este medicul pe care te poti baza. Asistat de domnia sa, invati sa crezi in minuni, sa crezi in oameni, in capacitatea si seriozitatea medicului desavarsit.
Va multumim d-le doctor!
0
05-01-2012, ora 16:25
margherita
Nu este medic/terapeut
margherita
Ce pret are o interventie de coronografie la acest medic?Mai mult sau mai putin, ca sa stiu cum trebuie sa ne pregatim.
Va multumesc.
0
06-01-2012, ora 11:38
mirela_si
Nu este medic/terapeut
mirela_si
Un pret nu va pot spune, pentru ca nu este un criteriu asta pentru reusita. Coronarografia este o procedura pe care n-o face dr. chirurg. Sunt alti medici care fac asta. Dupa coronarografie, in functie de rezultat, intervine chirurgul. Dr. Gheorghe nu a emis nici o pretentie financiara si nu cred ca pretinde cuiva. Este un om si un profesionist extraordinar.
Multa sanatate.
0
30-08-2012, ora 18:38
cristina65
Nu este medic/terapeut
cristina65
Buna ziua tuturor !

Pentru doamna FLORINA 2012 si tuturor celor care au nevoie de o operatie pe inima, le-as recomanda cu caldura sa ia legatura cu dl. dr. LUCIAN GHEORGHE de la SPITALUL MILITAR BUCURESTI, macar pentru un consult si o discutie cu domnia sa (vor aprecia cu siguranta maniera sincera si la obiect de a explica a domnului doctor si cu siguranta vor intelege ce au de facut).
0
05-09-2012, ora 20:47
elena004
Nu este medic/terapeut
elena004
Buna seara la toti prietenii de pe acest site! Mama mea, urmeaza sa aiba un intervent chirurgical, bybass la spitalul militar.Doctor Mocanu.Este cineva pe aici care sa imi spuna cate ceva...cat priveste Dnl doctor..interventia...?
Va mulumesc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: