o umflatura rosiatica

13-07-2010
cineva4
Nu este medic/terapeut
cineva4
Buna ziua! sper ca ma puteti ajuta!Eu am 16 ani! As avea o mica problema... acum cateva saptamani miau aparut niste umflaturi pe penis!Si mia mai aparut un fel de buba cu alb in mijloc! In cateva zile miau trecut !Sa desumflat si a reveni la normal iar acum cateva zis a aparut din nou..in acealsi loc...sa umflat un pic si a apaurt ceva alb in mijloc dureros...sa spart si acum nu prea ma mai doare dar a ramas umflatura rosie!Sa mai intalmpalt asa de ctv ori si mia disparut in ctv zile.Nu stiu ce se intalmpla?ce sunt? Vreau sa specific ca nu am avut niciodata un contact sexual cu nimeni!deci asta ar trebui sa ma linisteasca un pic?imi puteti spune dece?din ce cauza ar putea aparea?Ar putea sa fie din cauza masturbarii?ma masturbam demult de mai mult de un an si nu ar putea fi din cauza asta!Va rog din sumflet sami raspunda cineva sa-mi spuna ce sa fac?Dar nu cu raspunsuri de genu, , dute la medic" nu ma ajutati cu nimic cu aceste sfaturi!Va rog sami spuneci din ce cauza ar aparea?Sau datimi o adresa de mail pe care sa vb mai mult !Multumesc mult!
1 comentarii
0
16-07-2010, ora 11:26
cineva4
Nu este medic/terapeut
cineva4
va rog !!!chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat...ceva...in afara de dute al medic.!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.