o speranta in care am visat

24-03-2008
danilu
Nu este medic/terapeut
danilu
am o fetita diagnosticata cu distrofie progresiva pe la varsta de 3 ani. am fost cu ea aproape la toate clinicile din tara si nu s -a vazut niciun rezultat. boala s-a agravat mai mult la piciorul drept care s-a scurtat cu 10 cm fata de celalalt. a urmat o interventie chirurgicala pe la varsta de 10 ani apoi a urmat o cura cu ceaiuri de la domnul GRIGORE MARIN din slatina si pe care le urmeaza si astazi pentru ca a dat rezultate la care nu ma asteptam. fetita in varsta de 12 ani, merge aproximativ 2, 3 km pe zi cea ce inainte de a urma cura cu ceaiuri nu mergea decat 10, 15 m si apoi se odihnea. in prezent mai are dureri de muschi si probleme cu respiratia atunci cand se supara si cand merge foarte mult. eu ii multumesc lui DUMNEZEU pentru ca mi-a ascultat rugile si mi-a deschis calea de a spera pentru fetita mea ca va fii mai bine, ajutandu-ma prin domnul cu ceaiuri care mi-a spus ca imi va face fetita bine. cine citeste mesajul meu sa incerce la nr. de telefon al domnului GRIGORE MARIN:0744658048.DANSUL a mai tratat si alte boli.
2 comentarii
0
18-05-2009, ora 18:54
annaderol
Nu este medic/terapeut
annaderol
Buna,
Foarte frumos din partea ta ca te-ai gandit sa spui si la altii aceasta MINUNE. Sper ca fetita este sanatoasa acum si iti doresc si tie multa sanatate ! DUMNEZEU sa aiba grija de voi si de noi toti ceilalti in continuare !
0
15-07-2009, ora 13:03
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Inca o dovada clara a neputintei doctorilor !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.