o recomandare?

14-07-2011
jonypit
Nu este medic/terapeut
jonypit
salut.anul trecut m-am operat de varicocel stang.cand a inceput sa se umfle testicolul au aparut problemele de erectie care au ramas si dupa operatie.timp in care penisul sa micsorat si sa subtiat, au aparut dureri pe te miri unde, testicul, rinichi, mijloc, abdomen, picior sting si testicul drept.am fost la urolog si mi-a dat tratament pentru tot felul de infectii incepind cu cea urinara, epididimitaetc.. in momentul asta iau pentru litiaza si pentru prostatita...cred?...xatral si cystone.am facut un ecograf si acolo a iesit la prostata...calcificari periuretrale, vezica, cu pereti ingrosati 1.3 cm si la un rinichi, sinus neomogen.duminica am facut sex fara sa am erectie :)...pina in momentul ejacularii cind am avut erectie dar, treaba a murit imediat dupa ejaculare. cind am ejaculat au aparut usturimi in penis si pe partea stinga cumva la jumatatea dintre taietura de la operatie si testicul...si in fund :), usturimi care le aveam si dimineata.usturimi am si dupa ce urinez..am abdomenul cam...prea umflat, zic eu.ce ma intereseaza pe mine, erectia.care e problema?duminica in juma de ora nu am avut nici macar un zvic...si crede-ma ca a fost stimulata :).luni am facut sex, initial nu am avut erectie, si am luat o pastila de la farmacie...am facut sex 1 ora si ceva.marti iar am facut sex.maxim 1 minut :).mi sa intimplat sa pierd erectia in timp ce faceam sex :).am mai observat problema cu erectia cand luam tratament pentru epilepsie( carbamazepina). nu mai fac tratament de citiva ani(cred ca 8).nus ce sa iti mai spun.daca imi poti pune cateva intrebari, poate mai sunt aspecte de care eu nu imi dau seama acum cand scriu.daca iti poti forma o parere, din informatiile de mai sus si imi poti spune ce fel de analize sa fac la singe, urina, hormoni...poate exista o analiza ceva care sa imi spuna daca nervii functioneaza normal.eu habar nu am ce sa fac sau unde sa ma duc, pina acum am fost la urolog si mia dat tratament doar pe baza unor intrebari si raspunsuri.vreau analize, recomanda-mi un set.cateodata am senzatia ca am o piatra in loc de testicul, nu ma doare, nu este tare e doar o senzatie.astept cateva intrebari de la tine, poate mai sunt aspecte sau simptome care mie nu imi vin acum in cap.citeodata am senzatia ca mi se misca ceva in abdomen si in acelasi timp apare o usturime sau un junghi in stinga linga penis.miine(joi) termin tratamentul, un doctor mi-a recomandat sa fac o pauza de 10 zile dupa care sa fac o antibiograma si o urograma.imi poti recomanda ceva?te rog. merci
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.