o problema

08-11-2007
IGG
Nu este medic/terapeut
IGG
De ceva timp am probleme cu erectia iar cand urinez apare o scurgere de culoare alba, cremoasa si penisul pare amortit iar de curand a aparut si o foarte usoara mancarime in jurul penisului.
Din cate am inteles eu se pare ca am blenoragie si vreau sa stiu daca asa se manifesta blenoragia si daca este vorba despre aceasta boala cu ce se poate trata.
Tin sa mai mentionez ca de cva luni nu am mai avut o erectie normala.
Va rog frumos sa-mi raspundeti la intrebare si daca s-ar putea fara'dute cat mai reprede la un doctor'.
Multumesc anticipat
4 comentarii
0
18-11-2007, ora 00:00
olimpus2007
Identitate neconfirmată
olimpus2007
In mod normal ar trebui sa faci un examen al secretiei.Din descrierile tale este posibil sa ai gonoree.
Tratament: 2 comprimate de 500mg Zinnat luate intr-o singura doza, adica iei doua pastile o singua data.
0
16-01-2008, ora 00:00
lumidan8
Nu este medic/terapeut
lumidan8
si eu am la fel si am fost depistat cu virusul e colii si cu stafilococ auriu.
am incercat cu multe antibiotice dar nimic mai repet acum si cu zinat dar daca afli ceva te rog sa ma anunti si pe mine -
eu ptr erectie am luat maraton 2 pastile intr-o doza si e binisor, nici nu mai urinez asa des acel lichid
0
13-02-2008, ora 00:00
knappy
Nu este medic/terapeut
knappy
Buna! am si eu o problema. Mi sa rupt pielita cea subtire ce leaga capul penisului cu restul pielitei, curgandu-mi sange, din cauza unei suprasolicitari a penisului. Ce se intampla??? trebuie sa ma duc la un medic sa vad care este problema???? va rog sa mi raspundeti cat mai repede!!!! Multumesc!!!!!
0
13-02-2008, ora 00:00
knappy
Nu este medic/terapeut
knappy
Buna! am si eu o problema. Mi sa rupt pielita cea subtire ce leaga capul penisului cu restul pielitei, curgandu-mi sange, din cauza unei suprasolicitari a penisului. Ce se intampla??? trebuie sa ma duc la un medic sa vad care este problema???? va rog sa mi raspundeti cat mai repede!!!! Multumesc!!!!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: