o posibila nidatie, raceala sau oare o dereglare hormonala?

22-03-2013
dulcika83
Nu este medic/terapeut
dulcika83
BUNA ZIUA la toata lumea! Eu nu stiu ce sa mai inteleg... adica pe 25 feb am avut prima zi cm, trebuia sa-mi vina pe 24 martie dar mi-a venit pe 18 martie si a fost un pic cam ciudat in sensul ca: de dimineata cand m-am dus la baie am simtit in partea de jos doua intepaturi destul de puternice dupa care am observat ca imi venise cm, doua zile a fost foarte abundent dar fara nici macar o crampa, nicio durere, nimic. D-VOASTRA ce credeti? inca o intrebare : daca mi-a venit mai devreme ovulatia a fost tot cu cca 14 zile urma? vorbeam si de o posibila raceala pt ca acum sunt un pic racita dar pe 18 nu aveam nici un simptom as fi fost racita. in legatura cu ovulatia eram curioasa pt ca pe 4 martie eu si iubitul meu am facut sex neprotejat cu ejaculare. Chiar imi doresc un bebe pt ca am 30 de ani si o relatie frumoasa si stabila de 3ani si 7 luni.
Multumesc anticipat pt raspunsurile d-voastra si o zi minunata va doresc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul