o fii bb, n-o fii?

26-03-2012
ralii
Nu este medic/terapeut
ralii
mi-a intarziat cm 9 zile, am cm regulat, este prima data cand intarzie, am dureri de spate, dar le aveam si inainte, imi este somn mai mereu dar si inainte aveam o problema cu somnul, am o secretie alba, nu abundenta cateva picaturi zilnic, am facut 2 teste, unul in urma cu aproximativ 2 sapt, iar altul acum 4 zile ambele negative, am usoare dureri de cap si poate o pofta de mancare noaptea pe care n-o aveam, o fii bb?
3 comentarii
0
27-03-2012, ora 12:38
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Daca testul a iesit negativ, nu sunt motive de ingrijorare.
0
27-03-2012, ora 13:33
mvet
Nu este medic/terapeut
mvet
nu vreau sa te ingrijorez dar daca recunosti ceva simptome din lincul de mai jos du-te la ginecolog
http://www.copilul.ro/sarcina/probleme-sarcina/Totul-despre-sarcina-ectopica-a3012.html
0
27-03-2012, ora 17:21
smariana
Nu este medic/terapeut
smariana
Din cate am citit pe net secretia alba se numeste ciclu alb si apare inainte de menstruatia propriu-zisa. Poate fi si o dereglare hormonala, daca te simti rau mergi imediat la ginecolog, daca nu, asteapta, poate fi o intarziere.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •