nu stiu unde sa merg in problema mea

13-06-2011
tereza ursache
Nu este medic/terapeut
tereza ursache
am 31 de ani, si inca de acum 10 ani am inceput sa tot fac extractii ale maselelor.partea stanga de jos nu mai am nimic si cele superioare au inceput sa coboare din ce in ce mai mult, si imi sfarama gingia.nu stiu daca nu cumva e prea tarziu ce m-ar putea ajuta, implantul? cat timp imi trebuie pentru a rezolva o astfel de problema si mai ales unde as putea sa ma adresez
2 comentarii
0
13-06-2011, ora 20:47
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
cautati un stomatolog bun si mergeti la un consult, este singura persoana care va va indruma.totul vazand si facand.bafta.
0
16-06-2011, ora 09:50
Dr. Nitu Andreea-Diana
Chirurgie dento-alveolara, Bucuresti
Dr. Nitu Andreea-Diana
intra-devar, raspunsuri la o problema complexa nu gasiti pe forumuri. fiecare caz este special, ce s-a facut la altcineva nu e obligatoriu sa functioneze si pentru dumneavoastra. mergeti la un consult pentru o evaluare si un plan de tratament personalizat, solutii exista pentru orice problema. sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul